Jednoduchá a enormně návyková hra, jež jde stále v zarytých šlépějích, co předchozí díly. Tzn. spojení tří barev, ovšem pokud se Vám podaří spojit více částí stejné barvy, získají částečky na síle a dokáží po spojení s dalšími odpálit více částí, nejenom ve své blízkosti, ale i třeba na druhé straně hrací zóny.
Hra je opět rozdělena do čtyř větších částí, přičemž každá z nich obsahuje ještě jednu - úkolovou - podúroveň. Rozuměno, že nejde jen o "slepé" spojování stejných barev, ale plnění logických úkolů jako je třeba princip Pokeru.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Bejeweled 3

  • 105 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 105

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Braid

Braid

Braid je logická plošinová hra v malířském stylu, ve kterém můžete plout časem podivným a neobvyklým způsobem. Ze svého domova podniknete cestu do sér..

196 Kč

Scarab Tales

Scarab Tales

Scarab Tales (Příběhy skarabů) je odpočinková logická hra zasazená do prostředí starověkého Egypta. Hráč ovládá brouky skaraby a různé části levelů (p..

118 Kč

A Normal Lost Phone

A Normal Lost Phone

A Normal Lost Phone - hra o zkoumání intimity neznámého člověka, jehož telefon byl nalezen hráčem. čeká vás vypravěčský styl vyšetřování: musíte vyhle..

92 Kč

Posel Smrti 3

Posel Smrti 3

Zlo z Willow Creek nezmizelo. Je zakořeněno hlouběji, než se zdá. Kdo ho chce vynést na světlo, musí se odvážit do temnoty..

94 Kč

Poslední zobrazené

Bejeweled 3

Bejeweled 3

Jednoduchá a enormně návyková hra, jež jde stále v zarytých šlépějích, co předchozí díly. Tzn. spojení tří barev, ovšem pokud se Vám podaří spojit víc..

105 Kč Cena bez DPH: 105 Kč

Platební možnosti

Imagem