Součástí balení je okamžitý boost na level 100.
V pořadí již šestý datadisk do nesmrtelného MMORPG příběhově navazuje na Warlords of Draenor. Přináší nový kontinent, novou herní třídu Demon Huntera, možnost levelovat až do úrovně 110, předělaný honor systém a celou řadu nových dungeonů, raidů, zbraní a zajímavých vylepšení.
NECHŤ HON ZAPOČNE
Sargerasova hrobka byla znovuotevřena a démoni Burning Legion vtrhli do našeho světa. Jejich hrozivá síla se zaměřuje na vyvolání Dark Titana do Azerothu a už nyní vědí, kde k tomu hledat klíč. Aliance a Horda je zdevastována a na pokraji sil. Jste tak jedinou nadějí, kdo může vyhledat legendární artefakty, prozkoumat Broken Isles a najít ostatky Titana a postavit se proti Legii, než Azeroth padne.
NOVÁ HERNÍ TŘÍDA
Demon Hunter - elfí vyvrhel, zatracen pro hrátky s hrůzostrašnou mocí Legie. Oplývá vynikající pohyblivostí, nadpřirozeným vnímáním a v době nejvyšší nouze dokáže použít tajemné zakázané síly či se proměnit v strašlivou fel formu. S ohnivými démonickými útoky a schopností vyvolat neuvěřitelný chaos, je schopen postavit se i těm nejsilnějším démonům a vydržet jejich nápor.
NOVÝ KONTINENT THE BROKEN ISLES
The Broken Isles se stali epicentrem invaze démonů. Je to země plná starověkých divů, kde budete prozkoumávat bujné lesy, elfská města starší než lidská civilizace a na vše budou dohlížet kolosální pohoří v dálce. Čekají vás ale i místní nestvůry - satyři, divocí drogbaři nebo prokletí Kvaldiři.
Jedná se o rozšíření hry World of Warcraft, pro aktivaci jsou potřebné všechny předchozí rozšíření a základní hra.
Předpokládané datum vydání datadisku: 30.srpna 2016.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

World of Warcraft Legion

  • 693 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 693

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

WildStar

WildStar

Produkt obsahuje: 30 Dní herního času zdarmaZa WildStar stojí vývojáři z Carbine Studios a už z prvního nahlédnutí pod pokličku je zřejmé, že ve světě..

303 Kč

Guild Wars Trilogy

Guild Wars Trilogy

Tato edice obsahuje hry Guild wars, Guild Wars: Factions, Guild Wars: Nightfall a dva bonusové předměty.Guild Wars je originální on-line hra, která od..

479 Kč

The Lord of the Rings Online Turbine points 10 Euro

The Lord of the Rings Online Turbine points 10 Euro

Za Turbine body si můžete dokoupit do hry The Lord of the Rings Online cokoliv vám schází k vašemu hraní!Upgradování accountuSlot na postavySloty v au..

297 Kč

Final Fantasy XIV A Realm Reborn + 30D

Final Fantasy XIV A Realm Reborn + 30D

Základní hra + 30 dní herního času.Square Enix aktualizuje verzi hry Final Fantasy XIV Online z roku 2010, ve které se klasická Final Fantasy témata s..

301 Kč

Rift Ultimate GOTY

Rift Ultimate GOTY

Obsahuje:Základní hra(FTP)COLLECTOR’S UPGRADE (Bogling Wastrel pet, MOUNT dvouhlavá želva, Zvyšuje velikost primární batohu na 24 slotů)ASHES OF HISTO..

402 Kč

Out of Reach

Out of Reach

Jste trosečník uvízlý uprostřed ničeho. Bouře je sice už pryč, to nejhorší vás ale teprve čeká. Pokuste se zajistit si jídlo a vyrobte si nástroje na ..

292 Kč

Poslední zobrazené

World of Warcraft Legion

World of Warcraft Legion

Součástí balení je okamžitý boost na level 100.V pořadí již šestý datadisk do nesmrtelného MMO..

693 Kč Cena bez DPH: 693 Kč