• Age of Decadence
The Age of Decadence je isometrické tahové RPG z fantasy světa, ve kterém proběhla apokalypsa, a jehož trosky teď má jako kulisy pro své boje několik mocných. Hráč do něj nevstupuje jako vyvolený s úkolem zachránit svět, ale i jako někdo, kdo se snaží zorientovat v sítích různých zájmů a názorů a přežít mezi střety sedmi frakcí. Hra klade obrovský důraz na volby a jejich následky a tím pádem i na znovuhratelnost. Je zde nepřeberné množství možností pro podvody, zradu a vrážení nožů do zad a to nejen ze strany hráče, ale i NPC. V žádné jiné hře proti vám ještě nikdy nestálo tolik lhářů a šikovných manipulátorů, jako tady.

Na výběr je 23 skillů, z nichž jen menšina je bojových. Každý bod se počítá a každý bod investovaný jinak vám při příštím průchodu může odhalit jiná tajemství a souvislosti. Tahové souboje jsou obtížné, ale férové. Hra na vás nehrne hordy nepřátel. Každý střet zde má smysl, je pro vás výzvou a je z něj poznat, že teď půjde o život.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Age of Decadence

  • 398 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 398

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Lord of the Rings War in the North

Lord of the Rings War in the North

Dlouho uplynulo od vydání filmového Pána prstenů a tak následující akční RPG nemá n&aac..

206 Kč

Fallout 4 Nuka-World

Fallout 4 Nuka-World

Vydejte se na výlet do Nuka-World, rozlehlého zábavního parku, který je nyní městem, kde nevládne zákon, ale nájezdníci. Prozkoumejte zcela novou obla..

615 Kč

Sacred 2 Gold Edition

Sacred 2 Gold Edition

Zlaté vydání hry obsahuje:Sacred 2: Fallen Angel a také datadisk Sacred 2 Ice and Blood.Sacred 2: Fallen Angel: Jde o pokračování úspěšné akční RPG Sa..

241 Kč

Expeditions Conquistador

Expeditions Conquistador

Expeditions: Conquistador je mixem taktické RPG a strategického řízení zdrojů a přivádí nás do období začátku 16. století, do střední Ameriky, která b..

185 Kč

Poslední zobrazené

Age of Decadence

Age of Decadence

The Age of Decadence je isometrické tahové RPG z fantasy světa, ve kterém proběhla apokalypsa, a jehož trosky teď má jako kulisy pro své boje několik ..

398 Kč Cena bez DPH: 398 Kč

Platební možnosti

Imagem