• Baldurs Gate 2 Enhanced Edition
Po remaku prvního dílu (Baldur's Gate: Enhanced Edition) se své vylepšené edice, uzpůsobené pro běh na moderních systémech, dočkalo i Baldur's Gate II: Shadows of Amn (2000) s datadiskem Baldur's Gate II: Throne of Bhaal (2001). Neodmyslitelnou podporu vyšších širokoúhlých rozlišení, stejně jako výrazné usnadnění vyhledávání spoluhráčů pro (meziplatformový Windows, iOS, OS X, Android) multiplayer, oproti originálu doplňují čtyři nově hratelní hrdinové do party - Neera the Wild Mage, Dorn Il-Khan the Blackguard, Rasaad the Monk a nikdy předtím viděný Hexxat the Thief.
Novinkou je také dobrodružství The Black Pits 2: Gladiators of Thay, které názvem odkazuje na arénu v prvním Baldur's Gate (1998). Znovu si v ní zabojujete na život a na smrt s obludami na vysokých levelech jako jsou Demi-Liches, Mind Flayers nebo Githyanki.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Baldurs Gate 2 Enhanced Edition

  • 426 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 426

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Bound By Flame

Bound By Flame

V Bound by Flame budete hrát za žoldáka posedlého plamenným démonem. Hráči, coby oběti démonického vlivu, si budou muset vybírat, jestli přijmou moc, ..

213 Kč

Kingdom Come Deliverance

Kingdom Come Deliverance

Realistické RPG od českých vývojářů, odehrávající se v české kotlině. Žádní drac..

679 Kč

Knights of Pen and Paper +1 Edition

Knights of Pen and Paper +1 Edition

Vydejte se na velké dobrodružství v této tahové, retro-pixelelové-RPG hře. Hra je inspirována tituly 90. let. Vyberte si z různých povolání, jako jsou..

140 Kč

Diablo 3 Battle Chest

Diablo 3 Battle Chest

Diablo III: Battle Chest obsahuje základní hru DIABLO 3 a rozšíření REAPER OF SOULS . Povolejte kamarády a p..

746 Kč

Poslední zobrazené

Baldurs Gate 2 Enhanced Edition

Baldurs Gate 2 Enhanced Edition

Po remaku prvního dílu (Baldur's Gate: Enhanced Edition) se své vylepšené edice, uzpůsobené pro běh na moderních systémech, dočkalo i Baldur's Gate II..

426 Kč Cena bez DPH: 426 Kč

Platební možnosti

Imagem