• Bastion
Jde o původní akční RPG od Super Giant Games, které hráče vyzve k vytvoření bezpečného útočiště z popela umírajícího světa. Krásné ručně kreslené anime, které je velice inspirující i velice dobrý zážitek.
Co nás čeká?
Ohromující ručně malované předlohy v plném rozlišení 1080p. Kritikou uznávaný hudební doprovod. Hluboký příběh. Akcí nabité boje a následné odměny. 10 + unikátních upgradovatelných zbraní. Mód pokračování ve hře, který se odemkne po ukončení hlavního příběhu.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Bastion

  • 135 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 134

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Fallout 76

Fallout 76

Vítejte ve světě Fallout 76, online předchůdci oceňované série Fallout, kde každý přeživší člověk představuje skutečnou osobu. Pracujte společně, abys..

398 Kč

Zaklínač 2 Vrahové Králů Rozšířená Edice GOG

Zaklínač 2 Vrahové Králů Rozšířená Edice GOG

Geralt z Rivie je zaklínač, profesionální zabiják příšer. Již jako dítě byl vytržen z rodinného kruhu a podstoupil tvrdý výcvik spojený s mutacemi. Na..

123 Kč

Dark Souls II Scholar of the First Sin

Dark Souls II Scholar of the First Sin

Dark Souls 2: Scholar of the First Sin DX11Scholar of the First Sin edice obsahje veškerá rozšíření v podobě The Lost Crowns Trilogy.Crown of the Sun..

309 Kč

Guild of Dungeoneering

Guild of Dungeoneering

Každý z nás milovníků RPG žánru jistě v útlém mládí otestoval roli Pána jeskyně v D&D. Projektování překážkové dráhy pro přátele, které jste mohli poř..

123 Kč

Poslední zobrazené

Bastion

Bastion

Jde o původní akční RPG od Super Giant Games, které hráče vyzve k vytvoření bezpečného útočiště z popela umírajícího světa. Krásné ručně kreslené anim..

135 Kč Cena bez DPH: 135 Kč

Platební možnosti

Imagem