• Blackguards 2
Minulý rok se na herním trhu objevila výborná hra s názvem Blackguards. Mezi hráči se toto strategické RPG stalo velmi úspěšnou záležitostí a tak tvůrci ze společnosti Deadalic Entertainment nelenili a pustili se do práce na pokračování. Děj hry Blackguards 2 se bude odehrávat několik let po událostech v prvním díle, přičemž se dočkáte i některých známých postaviček. Těšit se můžete například na nové zbraně, brnění a samozřejmě i na nové protivníky.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Blackguards 2

  • 101 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 100

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Zaklínač 3 Expansion Pass

Zaklínač 3 Expansion Pass

Expansion Pass je předplatné, které vám časem zpřístupní dvě výpravná dobrodružství zasazená do živoucího světa profesionálního lovce příšer Geralta z..

589 Kč

The Elder Scrolls III Morrowind Game of the Year Edition

The Elder Scrolls III Morrowind Game of the Year Edition

The Elder Scrolls III: Morrowind v edici Game of the Year obsahuje plnou základní hru Morrowind a veškerý obsah datadisků Bloodmoon a Tribunal. Morrow..

180 Kč

Fallout 76

Fallout 76

Vítejte ve světě Fallout 76, online předchůdci oceňované série Fallout, kde každý přeživší člověk představuje skutečnou osobu. Pracujte společně, abys..

398 Kč

Life is Feudal Your Own

Life is Feudal Your Own

Life is Feudal: Your Own vystupuje z řady důrazem na kooperaci hráčů a konstruktivním základem, který není jen o třískání dalších hráčů po hlavě a sam..

634 Kč

Poslední zobrazené

Blackguards 2

Blackguards 2

Minulý rok se na herním trhu objevila výborná hra s názvem Blackguards. Mezi hráči se toto strategické RPG stalo velmi úspěšnou záležitostí a tak tvůr..

101 Kč Cena bez DPH: 101 Kč

Platební možnosti

Imagem