• FIVE Guardians of David
FIVE: Guardians of David je rozsáhlé akční RPG ve stylu hry Diablo zasazené do starověké země Kanaán. Veďte pět hrdinů, bojujte v exotických lokacích plných archaické kultury, bohatých postav a mocných artefaktů. Užijte si jeden z nejlepších příběhů v tomto eposu čítajícím 11 aktů.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

FIVE Guardians of David

  • 136 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 136

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Mount and Blade With Fire and Sword

Mount and Blade With Fire and Sword

Nepřímé pokračování komplexního středověkého bojového simulátoru, které vzniklo ve spolupráci s tvůrci základní hry Mount & Blade . I z toho důvodu se..

136 Kč

Mafia 2 DLC Pack Greaser

Mafia 2 DLC Pack Greaser

Obsah ke stažení pro hru Mafia II Závodník je o rychlosti. S 2 novými rychlými hot-rody ujedete policii kdykoliv. Přidejte k tomu 2 nové sady oblečení..

99 Kč

Legacy of Kain Collection

Legacy of Kain Collection

Kolekce obsahuje:Blood Omen 2: Legacy of KainLegacy of Kain: DefianceLegacy of Kain: Soul ReaverLegacy of Kain: Soul Reaver 2..

422 Kč

Lords of the Fallen

Lords of the Fallen

V éře Prastarých byla na pozemském světě ustavena vláda boha zla, který si zotročil veškeré lidstvo. Strach v srdcích lidí ale začal zvolna přerůstat ..

110 Kč

Poslední zobrazené

FIVE Guardians of David

FIVE Guardians of David

FIVE: Guardians of David je rozsáhlé akční RPG ve stylu hry Diablo zasazené do starověké země Kanaán. Veďte pět hrdinů, bojujte v exotických lokacích ..

136 Kč Cena bez DPH: 136 Kč

Platební možnosti

Imagem