• FIVE Guardians of David
FIVE: Guardians of David je rozsáhlé akční RPG ve stylu hry Diablo zasazené do starověké země Kanaán. Veďte pět hrdinů, bojujte v exotických lokacích plných archaické kultury, bohatých postav a mocných artefaktů. Užijte si jeden z nejlepších příběhů v tomto eposu čítajícím 11 aktů.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

FIVE Guardians of David

  • 136 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 136

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Borderlands 2 Mr. Torgue’s Campaign of Carnage

Borderlands 2 Mr. Torgue’s Campaign of Carnage

Vstupte do Mr. Torgue's Campaign of Carnage a zjistěte, co je zapotřebí, abyste se stali šampionem této úplně nové příběhové linie v Borderlands 2. Bo..

315 Kč

Wasteland 2  Directors Cut

Wasteland 2 Directors Cut

Wasteland 2 je přímým nástupcem hry se stejným názvem z roku 1988 , která se do dějin zapsala jako vůbec první Postapokalystické RPG a také jako inspi..

248 Kč

Doom 3 BFG Edition

Doom 3 BFG Edition

Tato hra definovala vlastní žánr a její nové vydaní nabízí značně vylepšenou grafiku, které více vtáhne hráče do démonického světa tohoto mistrovského..

165 Kč

Battlefield 4 Deluxe Edition

Battlefield 4 Deluxe Edition

Deluxe Edition obsahuje navíc ingame bonus 3x Gold Battlepack a bonusový datadisk Battlefield 4: China Rising.Battlefield 4 je akční hit svého žánru, ..

649 Kč

Poslední zobrazené

FIVE Guardians of David

FIVE Guardians of David

FIVE: Guardians of David je rozsáhlé akční RPG ve stylu hry Diablo zasazené do starověké země Kanaán. Veďte pět hrdinů, bojujte v exotických lokacích ..

136 Kč Cena bez DPH: 136 Kč

Platební možnosti

Imagem