• FIVE Guardians of David
FIVE: Guardians of David je rozsáhlé akční RPG ve stylu hry Diablo zasazené do starověké země Kanaán. Veďte pět hrdinů, bojujte v exotických lokacích plných archaické kultury, bohatých postav a mocných artefaktů. Užijte si jeden z nejlepších příběhů v tomto eposu čítajícím 11 aktů.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

FIVE Guardians of David

  • 136 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 136

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Batman Arkham Knight Season Pass

Batman Arkham Knight Season Pass

Season Pass pro Batman Arkham Knight vám zaručí přísun nového obsahu každý měsíc po dobu 6 měsíců od vydání hry. Získáte nové příběhové mise, další su..

160 Kč

Out of Reach

Out of Reach

Jste trosečník uvízlý uprostřed ničeho. Bouře je sice už pryč, to nejhorší vás ale teprve čeká. Pokuste se zajistit si jídlo a vyrobte si nástroje na ..

347 Kč

Crysis 3

Crysis 3

Řadou cen ověnčené studio Crytek hlásí návrat s titulem Crysis 3, který bude první hitovou střílečkou pro rok 2013.Vrátíme se do boje v roli Proroka v..

330 Kč

Far Cry 3 Steam

Far Cry 3 Steam

Příběh hry Far Cry 3 Vás zavede do kůže Jason samotáře, který je v pasti na tajemném ostrově odříznutém od civilizace. Jeho člun se potopil, přítelkyn..

523 Kč

Poslední zobrazené

FIVE Guardians of David

FIVE Guardians of David

FIVE: Guardians of David je rozsáhlé akční RPG ve stylu hry Diablo zasazené do starověké země Kanaán. Veďte pět hrdinů, bojujte v exotických lokacích ..

136 Kč Cena bez DPH: 136 Kč

Platební možnosti

Imagem