• FIVE Guardians of David
FIVE: Guardians of David je rozsáhlé akční RPG ve stylu hry Diablo zasazené do starověké země Kanaán. Veďte pět hrdinů, bojujte v exotických lokacích plných archaické kultury, bohatých postav a mocných artefaktů. Užijte si jeden z nejlepších příběhů v tomto eposu čítajícím 11 aktů.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

FIVE Guardians of David

  • 136 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 136

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Earthworm Jim 1+2 The Whole Can 'O Worms

Earthworm Jim 1+2 The Whole Can 'O Worms

Earthworm Jim se řadí k těm povedeným hopsačkám, které se objevily na PC. Humornou akční hru vyrobila společnost Shiny Entertainment v roce 1994 původ..

301 Kč

Quantum Break

Quantum Break

Quantum Break vás vtáhne do světa, ohroženého v samotných základech existence. Kvůli nepovedenému experimentu na půdě americké univerzity ve městě Riv..

253 Kč

Knights of Pen and Paper +1 Edition

Knights of Pen and Paper +1 Edition

Vydejte se na velké dobrodružství v této tahové, retro-pixelelové-RPG hře. Hra je inspirována tituly 90. let. Vyberte si z různých povolání, jako jsou..

138 Kč

Child of Light

Child of Light

Vývojáři z Ubisoft Montreal nás dlouho tahali za nos a poměrně nečekaně oznámili pohádkové RPG Child of Light. Hra kromě poezie čerpá z výrazových pro..

176 Kč

ARK Scorched Earth DLC

ARK Scorched Earth DLC

Scorched Earth do hry přidává pouštní ostrov, na kterém musíte čelit nesnesitelnému horku a nedostatku vody.Nevyhnete se ani písečným bouřím, které zá..

341 Kč

Far Cry 3 Deluxe Edition

Far Cry 3 Deluxe Edition

Deluxe Edition navíc obsahuje:Set of warrior: (The Warrior Pack)Set predator: (The Predator Pack)Hunter set: (The Hunter Pack)The Lost Expeditions DLC..

440 Kč

Poslední zobrazené

FIVE Guardians of David

FIVE Guardians of David

FIVE: Guardians of David je rozsáhlé akční RPG ve stylu hry Diablo zasazené do starověké země Kanaán. Veďte pět hrdinů, bojujte v exotických lokacích ..

136 Kč Cena bez DPH: 136 Kč