• .hack//G.U. Last Recode
Přihlaste se zpátky do trilogie .hack//G.U. a vraťte se do „The World“, kde Haseo vystopuje Tri-Edge v .hack//G.U. Last Recode, nyní s vylepšenou grafikou, vylepšenou hratelností a zbrusu novými režimy!Tato kolekce obsahuje všechny 3 původní tituly .hack//G.U., Rebirth, Reminisce a Redemption, všechny plně obnovené. Stejně tak je tu i zcela nové exkluzivní 4. pokračování: .hack//G.U. Reconnection.15 let hry .hack – Oslavte 15. výročí milované globální franšízy vydávané v mnoha mediálních podobách, která poprvé spatřila světlo světa v roce 2002Plně obnovená – Graficky vylepšená hratelnost a videosekvence nyní v rozlišení 1080p a 60fpsVylepšené funkce systému – Vylepšená bitevní rovnováha a herní tempo pro zajištění optimálních zážitků pro staré i nové fanoušky.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

.hack//G.U. Last Recode

  • 634 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 633

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Fallout 2

Fallout 2

Fallout 2 je pokračování jednoho z nejlepších RPG všech dob. Není to však pokračování v pravém smyslu, od něhož se obvykle očekává kopírování původníh..

213 Kč

Fallout 76

Fallout 76

Vítejte ve světě Fallout 76, online předchůdci oceňované série Fallout, kde každý přeživší člověk představuje skutečnou osobu. Pracujte společně, abys..

398 Kč

King Arthur II The Role-Playing Wargame

King Arthur II The Role-Playing Wargame

Velmi úspěšná hra Král Artuš se dočkala svého pokračování. Znovu přináší skvělý mix strategie a hry na hrdiny, který je zasazeny do známého fantasy sv..

107 Kč

Pixel Piracy

Pixel Piracy

Plošinová 2D hříčka kombinující v sobě hned několik žánrů od strategie, přes sand-box až po simulátor, kde se zhostíte role velitele pirátů. Dostanete..

79 Kč

Poslední zobrazené

.hack//G.U. Last Recode

.hack//G.U. Last Recode

Přihlaste se zpátky do trilogie .hack//G.U. a vraťte se do „The World“, kde Haseo vystopuje Tri-Edge v .hack//G.U. Last Recode, nyní s vylepšenou graf..

634 Kč Cena bez DPH: 634 Kč

Platební možnosti

Imagem