• Kingdom Come Deliverance

Realistické RPG od českých vývojářů, odehrávající se v české kotlině. Žádní draci, žádná kouzla. Pouze drsný středověk jak se patří. Hra vás vezme na cestu středověkou Evropou v čase nepokojů a nejistoty. V otevřeném světě budete jezdit na koni, plnit různorodé úkoly a bojovat v zatím nejrealističtějším virtuálním šermu všech dob.KRÁLOVSKÉ SPIKNUTÍMladého kováře nízkého stavu oloupí násilná doba o všechno. Jeho rodná vesnice je zničena a rodina povražděna. Hrdina chce splnit poslední přání svého otce, avšak osud ho zatáhne doprostřed spiknutí majícího za cíl osvobození uneseného krále a ukončení krveprolití. RŮZNÉ STYLY HRANÍMůžete se toulat rozlehlým světem, bojovat jako rytíř, plížit se tmou jako lapka, nebo si omotat jiné postavy okolo prstu svým šarmem jako bard. Vkročíte na cestu rozmáchlého epického nelineárního příběhu od Daniela Vávry, několikrát oceněného autora her ze série Mafia. SOUBOJOVÝ SYSTÉMUnikátní soubojový systém vám dovolí bojovat mečem i lukem v duelech i velkých bitvách. Souboje jsou dlouhé a opravdu v nich pocítíte váhu vašeho meče a zbroje. Budete muset pečlivě plánovat a přemýšlet, jak protivníka zdolat. To vše pohání pokročilá technologie CryEngine.Předpokládané datum vydání: 13.2.2018

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Kingdom Come Deliverance

  • 679 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 678

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Shadowrun Dragonfall Directors Cut

Shadowrun Dragonfall Directors Cut

Píše se rok 2054. Na zem se vrátila magie a vzkřísila mocná stvoření z mýtů a legend. Technologie se spojily s masem a vědomím. Efové, trollové, orkov..

191 Kč

Fallout New Vegas

Fallout New Vegas

Bethesda Softworks předala projekt Falloutu do rukou vývojářskému studiu Obsidian Entertainment, takže se dá říci, že se titul po mnoha letech vrátil ..

180 Kč

Torchlight

Torchlight

Příběh hry je zasazen do těžařské osady Loučovice, jež byla narychlo založena po nalezení bohatých zásob emberu - vzácné a tajemné rudy, která dokáže ..

213 Kč

Dark Souls II Scholar of the First Sin

Dark Souls II Scholar of the First Sin

Dark Souls 2: Scholar of the First Sin DX11Scholar of the First Sin edice obsahje veškerá rozšíření v podobě The Lost Crowns Trilogy.Crown of the Sun..

309 Kč

Poslední zobrazené

Kingdom Come Deliverance

Kingdom Come Deliverance

Realistické RPG od českých vývojářů, odehrávající se v české kotlině. Žádní drac..

679 Kč Cena bez DPH: 679 Kč

Platební možnosti

Imagem