Usedni za volant hry 18 Wheels of Steel Extreme Trucker!
Překonej svůj strach a převezmi řízení více než 25 různých náročných strojů. Doprav více než 30 typů extrémních nákladů na své místo určení.
Tvůj život je v sázce - řiď v terénech, kde každá chyba v řízení znamená ohrožení vlastního života. Dělej svou práci perfektně, jinak můžeš snadno přijít o život. Dosáhni nedosažitelného tím, že dopravíš všechny náklady na správné místo neporušené a včas. Vyzkoušej nejnovější simulační hru série 18 Wheels of Steel, vyzkoušej si zkušenosti na cestách ze života Extremního Truckera.
Extrémní terény - dopravuj náklady skrze tři nebezpečné terény: smrtící zamrzlé vodní plochy, žhnoucí písečné cest vyprahlé pouště a vysoko položené křivolaké horské úžiny Extremní náklady - přeprava nákladů, které by vyděsily i ty nejodvážnější řidiče: maximální zatížení, nadměrné a nadrozměrné náklady, vysoce rizikové zboží a další.
Extrémní obezřetnost - poznejte sílu a adrenalin z jízdy skrze terény, kde by se žádný rozumný trucker nikdy nevydal!"

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

18 Wheels of Steel Extreme Trucker

  • 94 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 94

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

The Sims 3 Filmové Rekvizity

The Sims 3 Filmové Rekvizity

Přeneste všechen lesk a slávu Hollywoodu přímo do domovů svých Simíků! Připravte scénu pro další jedinečné příběhy pomocí tematické výzdoby, nábytku a..

157 Kč

The Sims 3 Diesel

The Sims 3 Diesel

Dodejte svým Simíkům styl pomocí nejnovějšího oblečení, doplňků a nábytku značky Diesel a připravte jim příjemné bydlení!Kolekce The Sims 3™ Diesel př..

191 Kč

Construction Simulator Gold Edition

Construction Simulator Gold Edition

Gold Edice: Jako dodatek k plné verzi hry Construction Simulator 2015 obsahuje tato Gold Edice všechny rozšíření a DLCs vydané pro tento titul. Hráči..

517 Kč

Euro Truck Simulátor 2 Game Of The Year Edition

Euro Truck Simulátor 2 Game Of The Year Edition

Game of the Year Edition obsahuje: Euro Truck Simulator 2Euro Truck Simulator 2: Going East!Euro Truck Simulator 2: Force of Nature Paint Jobs PackEur..

297 Kč

Poslední zobrazené

18 Wheels of Steel Extreme Trucker

18 Wheels of Steel Extreme Trucker

Usedni za volant hry 18 Wheels of Steel Extreme Trucker!Překonej svůj strach a převezmi řízení více než 25 různých n&aacut..

94 Kč Cena bez DPH: 94 Kč

Platební možnosti

Imagem