• 303 Squadron Battle of Britain
303 Squadron: Bitva o Británii ukazuje životy hrdinů druhé světové války z jedinečné perspektivy. Spojením Squadron 303 budete bojovat s dalšími piloty v realistických historických bitvách, ale také opravovat vaše letadla v mechanickém režimu z jedné osoby. Otevřený svět základny RAF Northolt vám umožní zažít každodenní život během války a objevit nespočet dalších vedlejších misí.Jedná se o předobjednávku.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

303 Squadron Battle of Britain

  • 398 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 398

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Arma II Complete Collection, Arma 2

Arma II Complete Collection, Arma 2

Balíček obsahuje:ARMA IIARMA II: Army of the Czech RepublicARMA II: British Armed ForcesARMA II: Operation ArrowheadARMA II: Private Military C..

168 Kč

The Sims 3 Do Budoucnosti

The Sims 3 Do Budoucnosti

Nažhavte časový portál a vyšlete své Simíky někam, kde rozhodně ještě nikdy nebyli: do úplně nového světa, který se nachází ve stovky let vzdálené bud..

213 Kč

The Sims 4 Jdeme se najíst

The Sims 4 Jdeme se najíst

V The Sims 4 Jdeme se najíst můžete vzít své Simíky na jídlo do nádherně zařízených restaurací, nebo se pustit do tvorby vlastních gastronomických pod..

567 Kč

X Rebirth

X Rebirth

Pohyb obrovským vesmírem bude tentokrát rychlejší a dynamičtější, souboje budou akčnější, nabídka možných činností bohatá. To vše a mnohem více nabízí..

213 Kč

Poslední zobrazené

303 Squadron Battle of Britain

303 Squadron Battle of Britain

303 Squadron: Bitva o Británii ukazuje životy hrdinů druhé světové války z jedinečné perspektivy. Spojením Squadron 303 budete bojovat s dalšími pilot..

398 Kč Cena bez DPH: 398 Kč

Platební možnosti

Imagem