• Agricultural Simulator 2013 Steam Edition
Pokračování úspěšné série Agricultural Simulator s více než 200,000 prodaných kopií přichází z nejnovější verzí 2013 s podporou známých značek jako (Fendt, Fergusson, Challenger a Valtra).
Ve hře na vás čeká idylické farmářské prostředí zasazeného do Toskánska a Spojených Států Amerických.
Na vlastní kůži si fanoušci farmaření přežijí úkoly a povinnosti, jaké musí plnit skuteční farmáři. Pole musí bít pokopané a sklizeny, a také se musíte postarat o zvířata. Dynamika farmy dělá hru více realističtější.
Příští farmáři budou muset investovat technicky as rozumem-cena provozu farmy stojí nemalé peníze. Budete se muset postarat o benzín, zařízení, zdroje, semínka a vše co s farmařením souvisí. Abyste byli úspěšným budete muset zvládnout množství překážek, avšak Vaše farmářské a finanční schopnosti Vás dovedou s úspěchu.
Více než 100 vozidel a zařízeníDynamické a realistické prostředíRealistické provedení vší farmářské techniky (ovládání a vizuální zpracování)6 odlišných zvířat (krávy, ovce, kuřata, koně atd.)Interaktivní vyučoval mise pro začátečníkyNové druhy úrodyRozšířený pomocný systém, včetně transportních úloh

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Agricultural Simulator 2013 Steam Edition

  • 117 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 116

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Euro Truck Simulator 2 Cabin Accessories

Euro Truck Simulator 2 Cabin Accessories

Vyzdobte si interiér svého trucku praktickými, ale i nepraktickými doplňky a hračkami! Z těch funkčních můžeme jmenovat satelitní navigaci a kompas, a..

131 Kč

Starpoint Gemini Warlords Cycle of Warfare

Starpoint Gemini Warlords Cycle of Warfare

Nová vlna válčení zavítala do systému Gemini. Teď už není v bezpečí nikdo! Seznamte se s neohroženým a brutálním A'shriari. Tito tvrdí vojáci jsou pře..

213 Kč

Farming Simulator 2013 Titanium Edition

Farming Simulator 2013 Titanium Edition

Farming Simulator 2013 přinese na farmu propracovaný ekonomický systém, nové stroje a vozidla, nové typy plodin, zvířat a prostředí. Konkrétně to budo..

679 Kč

Autobahn Police Simulator

Autobahn Police Simulator

Autobahn Police Simulator je první realistický simulátor pracovníka policie na německé dálnici. Připravte se na 40 speciálních misí s unikátními misem..

241 Kč

Poslední zobrazené

Agricultural Simulator 2013 Steam Edition

Agricultural Simulator 2013 Steam Edition

Pokračování úspěšné série Agricultural Simulator s více než 200,000 prodaných kopií přichází z nejnovější verzí 2013 s podporou známých značek jako (F..

117 Kč Cena bez DPH: 117 Kč

Platební možnosti

Imagem