• American Truck Simulator Oregon
Pro aktivaci je nutné vlastnit základní hru American Truck Simulator v platformě Steam!Vyjeďte na cestu vstříc divoké kráse Oregonu, kterému se přezdívá „Beaver State“. Neustále zelená krajina se potká s pouštní scenérií i hustými městskými oblastmi, jako je Protland a Salem. Rozsáhlé lesy pokrývají zhruba 60 procent státu a spolu s mnoha řekami nejenže utvářejí typický západní ráz Oreginu, ale také tvoří důležitou součást státní ekonomiky. Oregon je jedním z geograficky nejrozmanitějších států v severozápadních USA. Je to 9. největší stát a se 4 miliony obyvatelstva 27. nejlidnatější. Jeho přírodní krása zahrnuje hluboké lesy, spoustu vodních ploch a řek a najdou se i sopky, táhlé pouště a pusté křovinaté buše.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

American Truck Simulator Oregon

  • 241 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 241

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

The Sims 3 Monte Vista

The Sims 3 Monte Vista

Objevte malebný a bohatstvím oplývající kraj posetý vilami na vrcholcích mírně se vlnících kopečků, odkud je nádherný výhled. Během návštěv věhlasných..

213 Kč

The Sims 3 Údolí draků

The Sims 3 Údolí draků

The Sims 3 Údolí draků; hrajte si s draky v bájném světě opředeném tradicemi!V odlehlém údolí se ukrývá bájné město jako vystřižené z pohádek a pověst..

723 Kč

Airport Simulator 2014

Airport Simulator 2014

Simulátor vás zavede do prostředí letiště, kde se vžijete do role klasického řadového zaměstnance, který bude mít za úkol odbavovat letadla, navádět j..

118 Kč

The Sims 3 Žhavý večer

The Sims 3 Žhavý večer

Nezáleží na tom, jestli si chce váš Simík svým kouzlem zařídit první místo ve frontě před klubem nebo protančit celou noc, oblečte jej do kolekce Žhav..

118 Kč

Poslední zobrazené

American Truck Simulator Oregon

American Truck Simulator Oregon

Pro aktivaci je nutné vlastnit základní hru American Truck Simulator v platformě Steam!Vyjeďte na cestu vstříc divoké kráse Oregonu, kterému se přezdí..

241 Kč Cena bez DPH: 241 Kč

Platební možnosti

Imagem