• Arma II Army of the Czech Republic, Arma 2
DLC k Arma 2: Combined Operations (spojení Arma 2 a Arma II: Operation Arrowhead), které do hry přidává jednotky armády České Republiky a kampaň o devíti misích odehrávající se na dvou nových terénech - Bystřici a Bukovině. Mezi nově přidanou techniku patří například transportér Pandur, pouštní transportér Dingo, náklaďák T810, stíhačka L-159 Alca, BVP, modernizovaná verze tanku T72, české verze vrtulníků Mi-24 a Mi-17. Přídavek zároveň přidává i nové zbraně jako 805 BREN a Scorpion EVO. Dalšími novinkami je možnost zatopení jakékoliv oblasti na mapě a využití pátracího psa.
Občanská válka v Bystrici se blíží ke svému konci, ale milice plukovníka Mijoviče stále terorizuje místní obyvatelstvo. Proto jsou do oblasti vyslány české jednotky, aby obnovily pořádek. Navíc čeští vojáci v Tákistánu musí bránit projekty na obnovu země.
K aktivaci je zapotřebí základní hra Arma 2: Operation Arrowhead.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Arma II Army of the Czech Republic, Arma 2

  • 123 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 123

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Call of Duty Ghosts

Call of Duty Ghosts

Call of Duty: Ghosts je akční střílečka z pohledu první osoby od společnosti Infinity Ward.Děj CoD:Ghost se začíná odvíjet již roku 2013, organizace s..

208 Kč

Combat Over Israel

Combat Over Israel

Izraelský taktický letecký výcvik neprodukuje piloty pro armádu, ale jen ten pravý materiál pro boj, a tomu se přece říká adrenalin!Vrhni své síly a z..

94 Kč

Resident Evil 6

Resident Evil 6

Resident Evil 6 slibuje další dramatický a děsivý zážitek plný akce a strachu. Bude to vůbec první hra v celé sérii, kde se spojí hrdinové Leon a Chri..

213 Kč

Castlevania Lords of Shadow 2

Castlevania Lords of Shadow 2

Castlevania Lord of Shadows 2; aneb dny temnoty jsou zpět! Gabriel Belmont, dnes známý jako Dracula, opět létá světem plným monster a stínů. Ozbrojený..

264 Kč

Poslední zobrazené

Arma II Army of the Czech Republic, Arma 2

Arma II Army of the Czech Republic, Arma 2

DLC k Arma 2: Combined Operations (spojení Arma 2 a Arma II: Operation Arrowhead), které do hry přidává jednotky armády České Republiky a kampaň o dev..

123 Kč Cena bez DPH: 123 Kč

Platební možnosti

Imagem