• Arma II British Armed Forces, Arma 2
British Armored Forces je stahovatelný přídavek pro ArmA II: Operation Arrowhead. Příběh se odehrává v roce 2012, dva měsíce po konci základní hry. Britská armáda má za úkol porazit zbytky takistánské armády, která se schovává v horách. Hráč hraje za Briana "Frosty" Frosta, člena britských výsadkářů a zúčastní se operace "Crimson Lance", která má přinést dlouho očekávanou stabilizaci země.
Přídavek přináší do hry novou stranu, armádu Jejího veličenstva jak do singleplayeru v podobě několika nových misí, tak do multiplayeru. Samozřejmostí je aktuální výzbroj britské armády jako puška L85A2, kulomet L110A1 nebo obrněné vozidlo Jackal.
K aktivaci je zapotřebí základní hra Arma 2: Operation Arrowhead.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Arma II British Armed Forces, Arma 2

  • 129 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 129

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Call of Duty Infinite Warfare

Call of Duty Infinite Warfare

Třináctý díl Call of Duty s podtitulem Infinite Warfare vás vezme mimo naši planetu.Země čelí kruté v..

213 Kč

Primal Carnage

Primal Carnage

Primal Carnage žádný Battlefield nebo Call of Duty s dinosaury namísto teroristů.Primal Carnage je rozkročena někde mezi multiplayerovou střílečkou a ..

168 Kč

Arma 3

Arma 3

Západní Evropa se po letech intenzivního válečného konfliktu s armádami Východu stala poslední výspou vojsk NATO. Na pokraji porážky se vrchní velení ..

634 Kč

Dead Island Definitive Edition

Dead Island Definitive Edition

DEFINITIVE EDITION OBSAHUJE základní hru Dead Island, všechny vydaná DLC, zásadně vylepšenou grafiku, nasvícení a všechny technické aspekty Dead Isla..

292 Kč

Poslední zobrazené

Arma II British Armed Forces, Arma 2

Arma II British Armed Forces, Arma 2

British Armored Forces je stahovatelný přídavek pro ArmA II: Operation Arrowhead. Příběh se odehrává v roce 2012, dva měsíce po konci základní hry. Br..

129 Kč Cena bez DPH: 129 Kč

Platební možnosti

Imagem