• Arma II Complete Collection, Arma 2

Balíček obsahuje:
ARMA IIARMA II: Army of the Czech RepublicARMA II: British Armed ForcesARMA II: Operation ArrowheadARMA II: Private Military Company
Druhý díl taktické akce ArmA: Armed Assault staví na hratelnostním základu, který zavedla již v roce 2001 Operation Flashpoint: Cold War Crisis z dílen stejného studia - jde o vojenskou simulaci s velkým důrazem na realističnost, otevřenost herního prostředí a věrné zachycení vojenské techniky. Autoři hru označují jako plnohodnotného nástupce a pokračovatele Operace Flashpoint, avšak práva na užívání této značky vlastní Codemasters, kteří vydali vlastní pokračování pod názvem Operation Flashpoint: Dragon Rising.
Podobně jako její předchůdci obsahuje ArmA 2 příběhovou singleplayerovou kampaň - ta se odehrává ve fiktivní post-sovětské republice Chernarus (Černorus). V tomto státu, který je, co se rázu krajiny týče, opět notně inspirovaný Českou republikou, už dva roky probíhá nelítostná občanská válka. Hráč je coby velitel americké zásahové jednotky vyslán na černoruské území, aby zabránil dalšímu krveprolití a dopomohl ke stabilizaci celé oblasti.
Primární důraz na realistickou simulaci je patrný hned na několika aspektech hry. Od obrovské herní plochy (vývojáři uvádějí rozlohu 225 km čtverečních), přes velké množství věrně vymodelované techniky (73 zbraní, 167 bojových či dopravních strojů na zemi, vodě i ve vzduchu) až po samotné boje, ve kterých je hráčova smrt důsledkem nikoliv dávky, ale třeba jediného výstřelu mnohdy ani nespatřeného protivníka. Střelba podléhá skutečným fyzikálním zákonům (balistická křivka, průstřelnost materiálů).
Celou hru pohání nový engine Real Virtuality 3, který od dob předchůdců urazil opět hodně dlouhou cestu. Vlastní tvořivost hráči uplatní ve vestavěném editoru misí, kde nechybí možnost vytvořit i celé kampaně. Hra obsahuje multiplayer s rozsáhlými možnostmi nastavení, v rámci něj si můžete zahrát hlavní kampaň kooperativně se svými kamarády.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Arma II Complete Collection, Arma 2

  • 168 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 168

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Tom Clancys The Division Gold Edition

Tom Clancys The Division Gold Edition

Tom Clancy's The Division Gold Edition zahrnuje:• Hru• Season Pass• Včasný přístup k: unikátnímu zařízení „Národní gardy“ (pixelová kamufláž, útočná p..

913 Kč

Skullgirls

Skullgirls

Obsahuje:SkullgirlsSkullgirls: Color Palette BundleSkullgirls: SquiglyJednou za sedm let se zjeví artefakt nazývaný Skull Heart a splní přání jedné ml..

118 Kč

Overwatch 50 Loot Box

Overwatch 50 Loot Box

Ať už si užíváte odpalování raket přes třešňové květy na mapě Hanamura, nebo bruslení přes lokace King's Row, chcete si svého hrdinu přizpůsobit dle o..

1 599 Kč

Awesomenauts

Awesomenauts

Vývojáři ze společnosti Ronimo Games pro nás mají novou arkádovou akci, která se jmenuje Awesomenauts. Inspiraci našli v animovaných seriálech z osmde..

140 Kč

Poslední zobrazené

Arma II Complete Collection, Arma 2

Arma II Complete Collection, Arma 2

Balíček obsahuje:ARMA IIARMA II: Army of the Czech RepublicARMA II: British Armed ForcesARMA II: Operation ArrowheadARMA II: Private Military C..

168 Kč Cena bez DPH: 168 Kč

Platební možnosti

Imagem