• Arma II Operation Arrowhead, Arma 2
Arma 2: Operation Arrowhead je stand-alone datadisk ke hře Arma 2, která vyšla v roce 2009 a na svědomí ji má české studio Bohemia Interactive. Děj hry se odehrává tři roky po událostech ve fiktivní Černarusi ve Střední Asii, kde zuří občanské nepokoje a civilní ztráty neustále narůstají, jsou sem tedy vyslány americké koaliční síly, aby v zemi obnovily mír a pořádek.
V samotné hře na vás čeká kromě vlastních nohou řada různých dopravních prostředků, vyzkoušíte si tedy helikoptéry, tanky či různá vozidla (například známou Pragu V3S). V kampani se budete moci podívat do tákistánského venkova, kde dominují skály a kamenité pustiny, ale navštívíte i městské zástavby, samotná rozloha herního světa činí kolem 225 čtverečních kilometrů.
Novinkou ve hře je noční vidění s termovizí, které zachytí jakékoliv teplo. Pokud se například podíváte na motor stojícího vozidla, začne chladnout a tím pádem splývat s prostředím. Vylepšení se také dočkal batoh, tedy váš inventář, do něj se nyní vejde více věcí, ty budete také moci libovolně sdílet se svými spolubojovníky z jednotky.
*Pro hraní DayZ módu, jsou vyžadovány hry Arma II a Arma II: Operation Arrowhead. Pro ten nejlepší zážitek (včetně vysoce detailních textur pro všechny modely použité v modifikaci DayZ) si zakupte titul Arma II: Complete Collection.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Arma II Operation Arrowhead, Arma 2

  • 129 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 129

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Heavy Weight Transport Simulator 3

Heavy Weight Transport Simulator 3

Tvým zadáním je převážení nejrůznějších materiálů jako řidič i šéf transportu!Sám musíš naplánovat nejrychlejší a nejbezpečnější trasu, převést zboží,..

94 Kč

Borderlands 2 Captain Scarlett and her Pirate Booty

Borderlands 2 Captain Scarlett and her Pirate Booty

Jedná se o DLC pro základní Hru Borderlands 2, kterou je nutno vlastnit pro aktivaci produktu...

213 Kč

Minimum

Minimum

Hra se odehrává v minimalisticky stylizovaném vesmíru, Minimum nabízí rychlé souboje s propracovaným systémem, který postaví dva týmy proti sobě...

201 Kč

Hunted The Demons Forge

Hunted The Demons Forge

V temných časech The Demon`s Forge lezou ze země ohavná stvoření a v jejich spárech mizí lidé neznámo kam. Pod přílivem bohaté odměny na sebe berou žo..

122 Kč

Poslední zobrazené

Arma II Operation Arrowhead, Arma 2

Arma II Operation Arrowhead, Arma 2

Arma 2: Operation Arrowhead je stand-alone datadisk ke hře Arma 2, která vyšla v roce 2009 a na svědomí ji má české studio Bohemia Interactive. Děj hr..

129 Kč Cena bez DPH: 129 Kč

Platební možnosti

Imagem