• Arma X Anniversary Edition
Arma X: Výroční edice přináší unikátní sbírku všech dosud vydaných titulů v exkluzivním společném balení.
Obsahuje:
Arma: Cold War AssaultArma: ResistanceArma: Armed AssaultArma: Queen’s GambitArma IIArma II: Operation ArrowheadArma II: British Armed ForcesArma II: Private Military Company
Díky více než 10 letům zkušeností s tvorbou vojenských simulátorů vás Arma X vrhne do víru nejrealističtější vojenské akce, jaká byla doposud vyvinuta. Využívá špičkové technologie, naleznete v ní rozsáhlá reálně modelovaná prostředí, která byla vytvořena z reálných geografických dat, autentické modely vozidel a jednotek. Zahrajte si příběhem provázané kampaně a nechte se strhnout unikátním zážitkem soudobých válečných konfliktů!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Arma X Anniversary Edition

  • 281 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 280

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Thief The Bank Heist

Thief The Bank Heist

Jedná se o vykrádačku banky ve městě, kde se za ocelovými dveřmi sejfů schovává nejen náhrdelník Star of Auldale, ale také další tajemství. V misi byc..

74 Kč

Doom Eternal

Doom Eternal

Jedná se o předobjednávku. Předpokládané datum vydání je 2019!Peklo otevřelo své brány a pekelníci si ze Země udělali lunapark! Doom Eternal je přímé ..

1 419 Kč

The Sims 3 Po Setmění

The Sims 3 Po Setmění

Dodatek The Sims 3 Po setmění otevře hráčům dokořán centrum města, které žije rušným a aktivním nočním životem.Na nejvyhlášenějších párty budou vrážet..

208 Kč

Left 4 Dead

Left 4 Dead

Left 4 Dead (L4D) je mix střílečky z pohledu vlastních očí a survival hororu od slavných Valve Corporation zaměřený převážně na kooperativní hru. Ve s..

196 Kč

Poslední zobrazené

Arma X Anniversary Edition

Arma X Anniversary Edition

Arma X: Výroční edice přináší unikátní sbírku všech dosud vydaných titulů v exkluzivním společném balení.Obsahuje:Arma: Cold War AssaultArma: Resistan..

281 Kč Cena bez DPH: 281 Kč

Platební možnosti

Imagem