• Dřevorubecký Simulátor 2017
Dřevorubecký Simulátor 2017 přichází s realistickou hratelností tvrdé práce z pohledu první a třetí osoby! Vychutnejte si věrné a rozmanité prostředí s veškerým vybavením a stroji, které každý pravý dřevorubec potřebuje ke své práci.
Postupem hry si vylepšujete různé schopnosti a odemykáte si motorové pily značky STIHL, nebude chybět ani starý dobrý tažný kůň!
Připravte se na vaše objednávky, upravte výrobní cyklus pro maximální efektivitu a zpracovávejte čtyři různé druhy stromů.
Ve hře najdete unikátní systém úrovní postavy a komplexní správu zaměstnanců, nikdo si nemůže dovolit se flákat!
Objevujte krásu detailně navrženého prostředí, které neopomíjí ani střídaní denního a nočního cyklu.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Dřevorubecký Simulátor 2017

  • 121 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 121

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Offworld Trading Company

Offworld Trading Company

Po kolonizaci Marsu zde bylo umožněno soukromým společnostem pronajmutí pozemku a vy se ujímáte role právě jedné takové společnosti, která chce z plan..

143 Kč

Fire Department 3

Fire Department 3

Simulace hasičského týmu. Ve hře Fire Department 3 budete velet hasičské brigádě, která bude zasahovat v boji s živlem, jenž dokáže být velmi zlým pán..

92 Kč

Football Manager Touch 2018

Football Manager Touch 2018

Football Manager Touch 2018 s výběrem z více než 2500 klubů a přes 190 000 skutečných fotbalistů, s nimiž lze podepsat smlouvu, nabízí propracovanost ..

710 Kč

Thunder Wolves

Thunder Wolves

Když tahle "smečka vlků" udeří, je to jako hromobití. Thunder Wolves útočí ze vzduchu. Jsou to žoldáci a nejlepší piloti helikoptér na světě. Každý z ..

145 Kč

Poslední zobrazené

Dřevorubecký Simulátor 2017

Dřevorubecký Simulátor 2017

Dřevorubecký Simulátor 2017 přichází s realistickou hratelností tvrdé práce z pohledu první a třetí osoby! Vychutnejte si věrné a rozmanité prostředí ..

121 Kč Cena bez DPH: 121 Kč

Platební možnosti

Imagem