• Dřevorubecký Simulátor 2017
Dřevorubecký Simulátor 2017 přichází s realistickou hratelností tvrdé práce z pohledu první a třetí osoby! Vychutnejte si věrné a rozmanité prostředí s veškerým vybavením a stroji, které každý pravý dřevorubec potřebuje ke své práci.
Postupem hry si vylepšujete různé schopnosti a odemykáte si motorové pily značky STIHL, nebude chybět ani starý dobrý tažný kůň!
Připravte se na vaše objednávky, upravte výrobní cyklus pro maximální efektivitu a zpracovávejte čtyři různé druhy stromů.
Ve hře najdete unikátní systém úrovní postavy a komplexní správu zaměstnanců, nikdo si nemůže dovolit se flákat!
Objevujte krásu detailně navrženého prostředí, které neopomíjí ani střídaní denního a nočního cyklu.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Dřevorubecký Simulátor 2017

  • 123 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 123

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Konstruktér mostů

Konstruktér mostů

Vítej ve hře, kde je o zkušené a nadané konstruktéry mostů, jako jsi právě ty, velká nouze. Malý ostrovní stát Camatugu zasáhlo silné zemětřesení, kte..

94 Kč

The Sims 4 Limited Edition

The Sims 4 Limited Edition

Tato verze je určená pro český trh, nemusí tedy obsahovat Anglický jazyk.Limitovaná edice obsahuje navíc:Life of the Party Digital Content: Tiki Tiki ..

767 Kč

The Sims 4 Cesta ke slávě

The Sims 4 Cesta ke slávě

Jedná se o dodatek. Pro aktivaci je zapotřebí vlastnit základní hru The Sims 4 ve službě OriginVydejte se na cestu ke hvěz..

561 Kč

The Sims 3 Roční Období

The Sims 3 Roční Období

Nechte své Simíky zaplavat si za horkého letního dne v oceánu, lovit jablka pusou z kyblíku s vodou mezi podzimním listím, testovat snowboarderské dov..

196 Kč

Poslední zobrazené

Dřevorubecký Simulátor 2017

Dřevorubecký Simulátor 2017

Dřevorubecký Simulátor 2017 přichází s realistickou hratelností tvrdé práce z pohledu první a třetí osoby! Vychutnejte si věrné a rozmanité prostředí ..

123 Kč Cena bez DPH: 123 Kč

Platební možnosti

Imagem