• Operation Flashpoint Red River Steam
Operation Flashpoint Red River je pokračováním úspěšné vojenské akce, které slibuje zajímavý vojenský zážitek.
Zavede vás do sporu mezi Čínou a USA uprostřed Tádžikistánu a poskytne vypracovanější arzenál, emotivnější prožitek, nekončící akce a především válečný realismus, jak ho neznáte. Mezi Afghánistánem a Čínou se chystá vzplanout další světový konflikt. Údolí, města a hory Tádžikistánu se stanou krvavou frontou sil lidové osvobozenecké armády, povstaleckých bojovníků guerilly a amerických námořních jednotek. Vy a váš fireteam to můžete změnit. Do jaké míry to je na vás. Není to voják s nejdražší zbraní nebo s největším srdcem, který vyhraje na bitevním poli. Je to ten nejchytřejší. Semper Fi, příslušník námořní pěchoty. Při boji půjdete pěkně natěsno s hlavním taktickým střelcem pěchoty. Zahrajete si také společně se čtyřmi hráči v drop-in drop-out online kooperačním multiplayeru v módu vojenského tažení a samotného zapojení fireteamu. Hrát budete moci v rolích Granátníka, Průzkumníka, Střelce a Střelce ze samopalu.
Každý z uvedených příslušníků má jedinečné silné a slabé stránky pro zvýšení efektu opětovné hratelnosti.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Operation Flashpoint Red River Steam

  • 127 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 126

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

For Honor

For Honor

For Honor je tedy rychlá akční rubačka ze středověku, bez draků a magie. Nemůžete se spoléhat na kouzla nebo nějaká monstr..

449 Kč

Trucks and Trailers

Trucks and Trailers

Vyzkoušejte si své řidičské schopnosti ve hře Trucks & Trailers! Připravte se na plnění široké škálu úkolů, které před vámi leží. Ovládat tak obrovská..

117 Kč

Darksiders

Darksiders

Darksiders je akční adventura představující biblický post apokalyptický svět.Přenesete se do blízké budoucnosti, kdy síly démonů způsobí zničení světa..

118 Kč

A Blind Legend

A Blind Legend

To je první dobrodružná akční hra bez obrazu – uši v ní nahrazují oči!Objev originální, inovativní smyslový zážitek za použití obouušního zvuku 3D.SLU..

179 Kč

Poslední zobrazené

Operation Flashpoint Red River Steam

Operation Flashpoint Red River Steam

Operation Flashpoint Red River je pokračováním úspěšné vojenské akce, které slibuje zajímavý vojenský zážitek.Zavede vás do sporu mezi Čínou a USA upr..

127 Kč Cena bez DPH: 127 Kč

Platební možnosti

Imagem