• Starpoint Gemini Warlords Deadly Dozen
Jak se usadil prach nedávných konfliktů, tak vyšlo najevo, že se objevila nová hrozba pro systém: Deadly Dozen. Jsou potulným gangem osamělých zločinců, kteří se spojili pod tajemným vůdcem, aby využili současných galaktických nepokojů. Deadly Dozen se postavili proti všem ostatním frakcím a rychle stoupli na významu pro své akty extrémního násilí a porušování místních zákonů. Jsou dobře skrytí, dobře vycvičení a rozptýleni po celém Gemini v lokalizovaných teroristických buňkách. Byly vypsány vysoké odměny za jejich likvidaci, či dopadení. Klíčové vlastnosti hry: 12 nových odměn za lov zločinců Pilotujte 3 nové jedinečné lodě Získejte nový Warmaster nebo postavte nový, ničivý carrier „Perun" Jedná se o rozšíření. Pro aktivaci je zapotřebí vlastnit základní hru Starpoint Gemini Warlords ve službě Steam

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Starpoint Gemini Warlords Deadly Dozen

  • 133 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 133

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

The Sims 3 Filmové Rekvizity

The Sims 3 Filmové Rekvizity

Přeneste všechen lesk a slávu Hollywoodu přímo do domovů svých Simíků! Připravte scénu pro další jedinečné příběhy pomocí tematické výzdoby, nábytku a..

154 Kč

The Sims 4 Dobrodružství v džungli

The Sims 4 Dobrodružství v džungli

Vyrazte se Simíky na tajuplné dobrodružství do divočiny a objevte novou kulturu s The Sims™ 4 Dobrodružství v džungli*. Prozkoumejte jedinečnou divoko..

484 Kč

Farm Mechanic Simulator 2015

Farm Mechanic Simulator 2015

Buďte vlastním šéfem! Vychutnejte si kariéru mechanika v autentické dílně zemědělského družstva! Hra Farm Mechanic Simulator 2015 přináší fascinující ..

127 Kč

The Sims 4 Domácí kino

The Sims 4 Domácí kino

Připravte misku popcornu a sezvěte kamarády – kolekce The Sims 4 Domácí kino přináší obsah, se kterým si užijete pohodový filmový večer.K promítání fi..

402 Kč

Poslední zobrazené

Starpoint Gemini Warlords Deadly Dozen

Starpoint Gemini Warlords Deadly Dozen

Jak se usadil prach nedávných konfliktů, tak vyšlo najevo, že se objevila nová hrozba pro systém: Deadly Dozen. Jsou potulným gangem osamělých zločinc..

133 Kč Cena bez DPH: 133 Kč

Platební možnosti

Imagem