• Starpoint Gemini Warlords Deadly Dozen
Jak se usadil prach nedávných konfliktů, tak vyšlo najevo, že se objevila nová hrozba pro systém: Deadly Dozen. Jsou potulným gangem osamělých zločinců, kteří se spojili pod tajemným vůdcem, aby využili současných galaktických nepokojů. Deadly Dozen se postavili proti všem ostatním frakcím a rychle stoupli na významu pro své akty extrémního násilí a porušování místních zákonů. Jsou dobře skrytí, dobře vycvičení a rozptýleni po celém Gemini v lokalizovaných teroristických buňkách. Byly vypsány vysoké odměny za jejich likvidaci, či dopadení. Klíčové vlastnosti hry: 12 nových odměn za lov zločinců Pilotujte 3 nové jedinečné lodě Získejte nový Warmaster nebo postavte nový, ničivý carrier „Perun" Jedná se o rozšíření. Pro aktivaci je zapotřebí vlastnit základní hru Starpoint Gemini Warlords ve službě Steam

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Starpoint Gemini Warlords Deadly Dozen

  • 136 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 135

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Arma X Anniversary Edition

Arma X Anniversary Edition

Arma X: Výroční edice přináší unikátní sbírku všech dosud vydaných titulů v exkluzivním společném balení.Obsahuje:Arma: Cold War AssaultArma: Resistan..

281 Kč

The Sims 4 Digital Deluxe Edition

The Sims 4 Digital Deluxe Edition

The Sims 4 Digital Deluxe obsahuje: The Sims 4 Awesome Animal Hats Life of the Party Up All night The Sims 4 Digital Soundtrack The Sims 4 jsou netr..

539 Kč

The Sims 4 Staré časy

The Sims 4 Staré časy

Touží vaši Simíci po oblečení a nábytku, které se hodí k lesku a dekadenci dob dávno minulých? V tom případě se připravte, protože do The Sims™ 4 přib..

370 Kč

Arma II, Arma 2

Arma II, Arma 2

Druhý díl taktické akce ArmA: Armed Assault staví na hratelnostním základu, který zavedla již v roce 2001 Operation Flashpoint: Cold War Crisis z díle..

123 Kč

Poslední zobrazené

Starpoint Gemini Warlords Deadly Dozen

Starpoint Gemini Warlords Deadly Dozen

Jak se usadil prach nedávných konfliktů, tak vyšlo najevo, že se objevila nová hrozba pro systém: Deadly Dozen. Jsou potulným gangem osamělých zločinc..

136 Kč Cena bez DPH: 136 Kč

Platební možnosti

Imagem