• Starpoint Gemini Warlords Deadly Dozen
Jak se usadil prach nedávných konfliktů, tak vyšlo najevo, že se objevila nová hrozba pro systém: Deadly Dozen. Jsou potulným gangem osamělých zločinců, kteří se spojili pod tajemným vůdcem, aby využili současných galaktických nepokojů. Deadly Dozen se postavili proti všem ostatním frakcím a rychle stoupli na významu pro své akty extrémního násilí a porušování místních zákonů. Jsou dobře skrytí, dobře vycvičení a rozptýleni po celém Gemini v lokalizovaných teroristických buňkách. Byly vypsány vysoké odměny za jejich likvidaci, či dopadení. Klíčové vlastnosti hry: 12 nových odměn za lov zločinců Pilotujte 3 nové jedinečné lodě Získejte nový Warmaster nebo postavte nový, ničivý carrier „Perun" Jedná se o rozšíření. Pro aktivaci je zapotřebí vlastnit základní hru Starpoint Gemini Warlords ve službě Steam

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Starpoint Gemini Warlords Deadly Dozen

  • 136 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 135

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

The Sims 3 Pets Domácí Mazlíčci

The Sims 3 Pets Domácí Mazlíčci

Vytvořte pro své simíky dokonalé i nezbedné domácí mazlíčky - zuřivé hlídací psy, roztomilá koťátka či oddané koníky. Díky celé řadě nových aktivit a ..

196 Kč

Democracy 3

Democracy 3

Politická strategie, schvalování zákonů a reformace stávajících. Tohle přesně nabízí hra Democrazy 3. Cílem této hry je vyhrát nadcházející volby a př..

353 Kč

The Sims 4 Fitness

The Sims 4 Fitness

Skončila doba lenošení! Pro všechny Simíky přichází nová výzva v podobě rotační horolezecké stěny. Díky tomuto novému vybavení mohou Simíci cvičit v i..

309 Kč

Tabletop Simulator

Tabletop Simulator

Tabletop simulátor vám otevírá neskutečný svět deskových her v plné své kráse a bez omezení!Hra v základu nabízí nejznámější deskové a karetní hry, ja..

370 Kč

Poslední zobrazené

Starpoint Gemini Warlords Deadly Dozen

Starpoint Gemini Warlords Deadly Dozen

Jak se usadil prach nedávných konfliktů, tak vyšlo najevo, že se objevila nová hrozba pro systém: Deadly Dozen. Jsou potulným gangem osamělých zločinc..

136 Kč Cena bez DPH: 136 Kč

Platební možnosti

Imagem