• Starpoint Gemini Warlords Deadly Dozen
Jak se usadil prach nedávných konfliktů, tak vyšlo najevo, že se objevila nová hrozba pro systém: Deadly Dozen. Jsou potulným gangem osamělých zločinců, kteří se spojili pod tajemným vůdcem, aby využili současných galaktických nepokojů. Deadly Dozen se postavili proti všem ostatním frakcím a rychle stoupli na významu pro své akty extrémního násilí a porušování místních zákonů. Jsou dobře skrytí, dobře vycvičení a rozptýleni po celém Gemini v lokalizovaných teroristických buňkách. Byly vypsány vysoké odměny za jejich likvidaci, či dopadení. Klíčové vlastnosti hry: 12 nových odměn za lov zločinců Pilotujte 3 nové jedinečné lodě Získejte nový Warmaster nebo postavte nový, ničivý carrier „Perun" Jedná se o rozšíření. Pro aktivaci je zapotřebí vlastnit základní hru Starpoint Gemini Warlords ve službě Steam

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Starpoint Gemini Warlords Deadly Dozen

  • 136 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 135

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Policejní Simulátor

Policejní Simulátor

Zažijte na vlastní oči policejní simulaci v real-time strategii!!Sledujte vaše jednotky s pomocí detailní a realistické mapy města a buďte připraven r..

94 Kč

The Sims 3 Do Budoucnosti

The Sims 3 Do Budoucnosti

Nažhavte časový portál a vyšlete své Simíky někam, kde rozhodně ještě nikdy nebyli: do úplně nového světa, který se nachází ve stovky let vzdálené bud..

213 Kč

The Sims 3 Monte Vista

The Sims 3 Monte Vista

Objevte malebný a bohatstvím oplývající kraj posetý vilami na vrcholcích mírně se vlnících kopečků, odkud je nádherný výhled. Během návštěv věhlasných..

213 Kč

The Sims 4 ENG

The Sims 4 ENG

Tato verze hry obsahuje jen anglickou lokalizaci! Pokud hledáte verzi v českém jazyce, tak ji najdete zde: The Sims 4 česká verze..

494 Kč

Poslední zobrazené

Starpoint Gemini Warlords Deadly Dozen

Starpoint Gemini Warlords Deadly Dozen

Jak se usadil prach nedávných konfliktů, tak vyšlo najevo, že se objevila nová hrozba pro systém: Deadly Dozen. Jsou potulným gangem osamělých zločinc..

136 Kč Cena bez DPH: 136 Kč

Platební možnosti

Imagem