• The Sims 3 Do Budoucnosti
Nažhavte časový portál a vyšlete své Simíky někam, kde rozhodně ještě nikdy nebyli: do úplně nového světa, který se nachází ve stovky let vzdálené budoucnosti! Simíci se tam mohou seznámit s technologií budoucnosti a získat novou dovednost Pokročilá technologie.
Ať už se vaši Simíci prohánějí na vznášedlech nebo si poletují s jetpackem, cestují jednokolejkou nebo tubusovým výtahem, zkoušejí atraktivní futuristické účesy nebo módní kreace, mají příležitost prozkoumat celý nový svět a pořádně si s ním zaexperimentovat. Vytvořte a upravte si vlastní Plumboty v novém režimu Vytvořit Plumbota a poté je naprogramujte pomocí nejrůznějších čipů s vlastnostmi, které rozhodují o jejich chování! Cestujte po libosti mezi současností a budoucností a sledujte, jaký vliv mají vaše činy v minulosti na budoucnost, na váš odkaz, na potomky, a dokonce i na způsob života budoucích Simíků!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

The Sims 3 Do Budoucnosti

  • 213 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 213

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

The Sims 3 Roaring Heights

The Sims 3 Roaring Heights

Povzneste svůj životní styl do nevídaných výšinVítejte ve městě, kde obzoru dominují odvážné tvary, různorodé barvy a okázalý design! Obyvatelé Roarin..

690 Kč

Airport Simulator 2014

Airport Simulator 2014

Simulátor vás zavede do prostředí letiště, kde se vžijete do role klasického řadového zaměstnance, který bude mít za úkol odbavovat letadla, navádět j..

118 Kč

Simulátor stavby Jeřáb

Simulátor stavby Jeřáb

Simulátor stavby: Jeřáb - je krásná hra, kde si na vlastní kůži vyzkoušíš jaké to je ovládat tak složité stroje jakými jsou jeřáby. Stroje, kterými bu..

94 Kč

The Sims 4 Bowlingový večer

The Sims 4 Bowlingový večer

Nová bowlingová herna zaručuje večer plný zábavy pro vaše Simíky! Zahrajte si proti přátelům, zdokona..

353 Kč

Poslední zobrazené

The Sims 3 Do Budoucnosti

The Sims 3 Do Budoucnosti

Nažhavte časový portál a vyšlete své Simíky někam, kde rozhodně ještě nikdy nebyli: do úplně nového světa, který se nachází ve stovky let vzdálené bud..

213 Kč Cena bez DPH: 213 Kč

Platební možnosti

Imagem