• The Sims 4 Dětský pokoj
Navrhněte a vylaďte dětské pokoje, které vdechnou vašim Simíkům inspiraci, s kolekcí The Sims™ 4 Dětský pokoj. Sbírejte a vyměňujte karty s příšerkami a pak je probuďte k životu v elektronickém herním automatu. Vyprávějte v loutkovém divadle příběhy, které zabaví kamarády i rodinu. Oblékněte Simíky do dětského oblečení, které ukáže jejich jedinečný styl.
• Zkrášlete dětské pokoje
• Bojujte s příšerkami
• Hrajte si s loutkami

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

The Sims 4 Dětský pokoj

  • 341 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 341

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Surgeon Simulator 2013

Surgeon Simulator 2013

Nabízí možnost vžít se do role transplantačního chirurga, který musí za pomoci některých nástrojů (pilky, kladiva, skalpelu nebo vrtačky) transplantov..

196 Kč

Farming Giant

Farming Giant

Dědictví veleúspěšných Giant games pokračuje populárním tématem zemědělství, a to se hrou Farming Giant. Samozřejmě v tradici prvotřídní obchodní simu..

132 Kč

The Sims 3 Žhavý večer

The Sims 3 Žhavý večer

Nezáleží na tom, jestli si chce váš Simík svým kouzlem zařídit první místo ve frontě před klubem nebo protančit celou noc, oblečte jej do kolekce Žhav..

118 Kč

The Sims 3 Filmové Rekvizity

The Sims 3 Filmové Rekvizity

Přeneste všechen lesk a slávu Hollywoodu přímo do domovů svých Simíků! Připravte scénu pro další jedinečné příběhy pomocí tematické výzdoby, nábytku a..

157 Kč

Poslední zobrazené

The Sims 4 Dětský pokoj

The Sims 4 Dětský pokoj

Navrhněte a vylaďte dětské pokoje, které vdechnou vašim Simíkům inspiraci, s kolekcí The Sims™ 4 Dětský pokoj. Sbírejte a vyměňujte karty s příšerkami..

341 Kč Cena bez DPH: 341 Kč

Platební možnosti

Imagem