• The Sims 4 Dětský pokoj
Navrhněte a vylaďte dětské pokoje, které vdechnou vašim Simíkům inspiraci, s kolekcí The Sims™ 4 Dětský pokoj. Sbírejte a vyměňujte karty s příšerkami a pak je probuďte k životu v elektronickém herním automatu. Vyprávějte v loutkovém divadle příběhy, které zabaví kamarády i rodinu. Oblékněte Simíky do dětského oblečení, které ukáže jejich jedinečný styl.
• Zkrášlete dětské pokoje
• Bojujte s příšerkami
• Hrajte si s loutkami

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

The Sims 4 Dětský pokoj

  • 334 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 334

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Euro Truck Simulátor 2 Scandinavia

Euro Truck Simulátor 2 Scandinavia

Od Bergenu a Uppsaly, přes Oslo, Stockholm, Goteborg a Aalborg až do Karlskrone, Malmö a Odense. To jsou virtuální cesty, po kterých procestujete Skan..

209 Kč

Farm Expert 2016

Farm Expert 2016

Farm Expert 2016 zavede všechny milovníky farmaření na venkov a poskytne jim plnou kontrolu nad veškerými polními pracemi z pohodlí domova. Správa far..

165 Kč

Starpoint Gemini Warlords Cycle of Warfare

Starpoint Gemini Warlords Cycle of Warfare

Nová vlna válčení zavítala do systému Gemini. Teď už není v bezpečí nikdo! Seznamte se s neohroženým a brutálním A'shriari. Tito tvrdí vojáci jsou pře..

261 Kč

Train Simulator 2016

Train Simulator 2016

Train Simulator 2016 je nejnovějším přírůstkem do světa železničních simulátorů a je opět o něco lepší než předchozí díl. Můžete si vyzkoušet řízení r..

220 Kč

Poslední zobrazené

The Sims 4 Dětský pokoj

The Sims 4 Dětský pokoj

Navrhněte a vylaďte dětské pokoje, které vdechnou vašim Simíkům inspiraci, s kolekcí The Sims™ 4 Dětský pokoj. Sbírejte a vyměňujte karty s příšerkami..

334 Kč Cena bez DPH: 334 Kč

Platební možnosti

Imagem