• The Sims 4 Fitness
Skončila doba lenošení! Pro všechny Simíky přichází nová výzva v podobě rotační horolezecké stěny. Díky tomuto novému vybavení mohou Simíci cvičit v intenzivním tempu, zhubnout zásoby ze zimy a nabrat konečně i nějaké svaly na letní dny!Ti, kteří se na horolezeckou stěnu zatím necítí, mohou sledovat cvičební videa v posilovně nebo i z pohodlí vlastního domova. Pro stavitele jsou zase připraveny různé dekorace a nábytek pro vaše vlastní fitness studio, zatímco módní hvězdy mohou předvést novou kolekci cvičebního oblečení. Přichází nové éra zdravého stylu!Tento obsah vyžaduje základní hru Sims 4 ve službě Origin.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

The Sims 4 Fitness

  • 309 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 308

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Arma II British Armed Forces, Arma 2

Arma II British Armed Forces, Arma 2

British Armored Forces je stahovatelný přídavek pro ArmA II: Operation Arrowhead. Příběh se odehrává v roce 2012, dva měsíce po konci základní hry. Br..

129 Kč

Euro Truck Simulátor 2 Vive la France !

Euro Truck Simulátor 2 Vive la France !

Tento produkt vyžaduje k aktivaci vlastnictví hry Euro Truck Simulator 2 na službě steam!Třetí oficiální rozšíření pro hru Euro Truck Simulator 2 od č..

213 Kč

Euro Truck Simulator 2 Cabin Accessories

Euro Truck Simulator 2 Cabin Accessories

Vyzdobte si interiér svého trucku praktickými, ale i nepraktickými doplňky a hračkami! Z těch funkčních můžeme jmenovat satelitní navigaci a kompas, a..

131 Kč

The Sims 4 Dětský pokoj

The Sims 4 Dětský pokoj

Navrhněte a vylaďte dětské pokoje, které vdechnou vašim Simíkům inspiraci, s kolekcí The Sims™ 4 Dětský pokoj. Sbírejte a vyměňujte karty s příšerkami..

341 Kč

Poslední zobrazené

The Sims 4 Fitness

The Sims 4 Fitness

Skončila doba lenošení! Pro všechny Simíky přichází nová výzva v podobě rotační horolezecké stěny. Díky tomuto novému vybavení mohou Simíci cvičit v i..

309 Kč Cena bez DPH: 309 Kč

Platební možnosti

Imagem