• The Sims 4 Fitness
Skončila doba lenošení! Pro všechny Simíky přichází nová výzva v podobě rotační horolezecké stěny. Díky tomuto novému vybavení mohou Simíci cvičit v intenzivním tempu, zhubnout zásoby ze zimy a nabrat konečně i nějaké svaly na letní dny!Ti, kteří se na horolezeckou stěnu zatím necítí, mohou sledovat cvičební videa v posilovně nebo i z pohodlí vlastního domova. Pro stavitele jsou zase připraveny různé dekorace a nábytek pro vaše vlastní fitness studio, zatímco módní hvězdy mohou předvést novou kolekci cvičebního oblečení. Přichází nové éra zdravého stylu!Tento obsah vyžaduje základní hru Sims 4 ve službě Origin.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

The Sims 4 Fitness

  • 309 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 308

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Mining & Tunneling Simulator

Mining & Tunneling Simulator

Odstřelujte mohutné skály a vrtejte dlouhé tunely ve hře Mining & Tunneling Simulator. Na samém začátku budete mít dostatek času a žádné sebemenší pro..

117 Kč

Euro Truck Simulátor 2 Prehistoric Paint Jobs

Euro Truck Simulátor 2 Prehistoric Paint Jobs

Vyzdobte si svůj truck výběrem šesti prehistorických motivů: Doba ledová (Ice Age) Okřídlený ještěr (Winged Lizard) Mořská příšera (Sea Monster) Šavl..

82 Kč

Bagr Simulátor

Bagr Simulátor

Vítejte ve své nové práci: nastupujete na pozici řidiče bagru. Každý kluk si chtěl alespoň na chvíli vyzkoušet, jaké to je ovládat tu zajímavou pásovo..

94 Kč

Microsoft Flight Simulator X Steam Edition

Microsoft Flight Simulator X Steam Edition

Pokračování leteckého simulátoru civilních i profesionálních letů s krásnou a detailně proprac..

707 Kč

Poslední zobrazené

The Sims 4 Fitness

The Sims 4 Fitness

Skončila doba lenošení! Pro všechny Simíky přichází nová výzva v podobě rotační horolezecké stěny. Díky tomuto novému vybavení mohou Simíci cvičit v i..

309 Kč Cena bez DPH: 309 Kč

Platební možnosti

Imagem