V rozšíření The Sims 4 Hurá do Práce! máte na pracovišti rozhodující slovo vy! Aktivně ovládejte své Simíky, zatímco jsou v práci, a rozhodněte, zda se vydají cestou velkého povýšení, nebo budou hrozbou pro okolní pracovní kolektiv! Zachraňujte nespočet životů jako doktor, trýzněte život sousedům svými zlomyslnými vynálezy, rozhodnete-li se pro vědeckou dráhu, nebo vyšetřujte zločiny a rozplétejte velké případy jako detektiv. Pokud raději chcete být svým pánem, otevřete si vlastní obchod a staňte se similionářem! Vy rozhodnete, na kterou dráhu se vaši Simíci vydají.

K zapotřebí je vlastnit základní hru The Sims 4 pro platformu Origin.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

The Sims 4 Hurá do Práce

  • 477 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 476

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

X Rebirth

X Rebirth

Pohyb obrovským vesmírem bude tentokrát rychlejší a dynamičtější, souboje budou akčnější, nabídka možných činností bohatá. To vše a mnohem více nabízí..

213 Kč

Forestry 2017

Forestry 2017

Hra Forestry 2017: The Simulation Vás zavede do lesa!Ujměte se role profesionálního dřevorubce a užijte si práci v lesích z pohledu první a třetí osob..

292 Kč

Farming Simulator 15

Farming Simulator 15

Farming Simulator 15 vás zve do náročného světa moderního farmaření. Postavte se výzvám farmářského života včetně chovu zvířat (krávy, slepice a ovce)..

724 Kč

Euro Truck Simulátor 2 Halloween Paint Jobs Pack

Euro Truck Simulátor 2 Halloween Paint Jobs Pack

Speciální tematické nátěry. DLC Vám přidá 6 nátěrů s halloweenským tématem.K aktivaci je zapotřebí základní hra Euro Truck Simulator 2...

72 Kč

Poslední zobrazené

The Sims 4 Hurá do Práce

The Sims 4 Hurá do Práce

V rozšíření The Sims 4 Hurá do Práce! máte na pracovišti rozhodující slovo vy! Aktivně ..

477 Kč Cena bez DPH: 477 Kč

Platební možnosti

Imagem