• The Sims 4 Upíři

Upíři přináší do The Sims 4 unikátní příběhové možnosti a nadpřirozené schopnosti! Můžete pomocí nich například proměnit ostatní Simíky v upíry nebo se pohybovat v nejrůznějších formách. Upíří mají dvě základní podoby, standardní Sim podobu a pak temnou, upíří. Nechybí jim ani pití plasmy, upíří síla a speciální strašidelná chůze.
Ve vytváření postav objevíte nové možnosti, jako jsou například zářící oči a děsivé oční důlky, vybledlé odstíny pleti a zlovolná výrazná obočí.
Rozšíření přináší také nový svět Forgotten Hollow, kde panuje nekonečná noc, plíživá mlha a povadlá vegetace. Nemohou samozřejmě chybět ani varhany a postele ve tvaru rakve, ve kterých se budou moci vaši upíři schovávat před sluníčkem.
Tento obsah vyžaduje základní hru Sims 4 ve službě Origin.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

The Sims 4 Upíři

  • 494 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 493

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

The Sims 3 Studentský život

The Sims 3 Studentský život

Simíci se mohou těšit na něco, co dosud ještě nezažili!Univerzita nabízí celou řadu nových příležitostí: od společenských konexí až po kariérní růst. ..

213 Kč

Train Fever

Train Fever

Train Fever je další z klonů klasiky všech Tycoonů, Transport Tycoon. I sami tvůrci hry hlásají, že se TTčkem nechali inspirovat, avšak od TT se značn..

236 Kč

Arma II, Arma 2

Arma II, Arma 2

Druhý díl taktické akce ArmA: Armed Assault staví na hratelnostním základu, který zavedla již v roce 2001 Operation Flashpoint: Cold War Crisis z díle..

123 Kč

Starpoint Gemini Warlords Deadly Dozen

Starpoint Gemini Warlords Deadly Dozen

Jak se usadil prach nedávných konfliktů, tak vyšlo najevo, že se objevila nová hrozba pro systém: Deadly Dozen. Jsou potulným gangem osamělých zločinc..

136 Kč

Poslední zobrazené

The Sims 4 Upíři

The Sims 4 Upíři

Upíři přináší do The Sims 4 unikátní příběhové možnosti a nadpřirozené schopnosti! Může..

494 Kč Cena bez DPH: 494 Kč

Platební možnosti

Imagem