• The Sims 4 Upíři

Upíři přináší do The Sims 4 unikátní příběhové možnosti a nadpřirozené schopnosti! Můžete pomocí nich například proměnit ostatní Simíky v upíry nebo se pohybovat v nejrůznějších formách. Upíří mají dvě základní podoby, standardní Sim podobu a pak temnou, upíří. Nechybí jim ani pití plasmy, upíří síla a speciální strašidelná chůze.
Ve vytváření postav objevíte nové možnosti, jako jsou například zářící oči a děsivé oční důlky, vybledlé odstíny pleti a zlovolná výrazná obočí.
Rozšíření přináší také nový svět Forgotten Hollow, kde panuje nekonečná noc, plíživá mlha a povadlá vegetace. Nemohou samozřejmě chybět ani varhany a postele ve tvaru rakve, ve kterých se budou moci vaši upíři schovávat před sluníčkem.
Tento obsah vyžaduje základní hru Sims 4 ve službě Origin.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

The Sims 4 Upíři

  • 484 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 484

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

The Sims 4 Cesta ke slávě

The Sims 4 Cesta ke slávě

Jedná se o dodatek. Pro aktivaci je zapotřebí vlastnit základní hru The Sims 4 ve službě OriginVydejte se na cestu ke hvěz..

759 Kč

The Sims 3 Zahradní Mejdan

The Sims 3 Zahradní Mejdan

Zahradní Mejdan je přídavek ke hře The Sims 3.Ve hře se díky tomuto dodatku objevuje celá řada předmětů týkajícího se zahrady a vše kolem ní. Dovolí V..

193 Kč

Cities Skylines Mass Transit

Cities Skylines Mass Transit

Mass Transit je nejnovějším rozšířením hře měst: Panoramata, oceněnou hru v budově města, a přidává řadu nových systémů do hry, pomoc občanům cestovat..

209 Kč

Arma II Operation Arrowhead, Arma 2

Arma II Operation Arrowhead, Arma 2

Arma 2: Operation Arrowhead je stand-alone datadisk ke hře Arma 2, která vyšla v roce 2009 a na svědomí ji má české studio Bohemia Interactive. Děj hr..

127 Kč

Poslední zobrazené

The Sims 4 Upíři

The Sims 4 Upíři

Upíři přináší do The Sims 4 unikátní příběhové možnosti a nadpřirozené schopnosti! Může..

484 Kč Cena bez DPH: 484 Kč

Platební možnosti

Imagem