• The Sims 4 Upíři

Upíři přináší do The Sims 4 unikátní příběhové možnosti a nadpřirozené schopnosti! Můžete pomocí nich například proměnit ostatní Simíky v upíry nebo se pohybovat v nejrůznějších formách. Upíří mají dvě základní podoby, standardní Sim podobu a pak temnou, upíří. Nechybí jim ani pití plasmy, upíří síla a speciální strašidelná chůze.
Ve vytváření postav objevíte nové možnosti, jako jsou například zářící oči a děsivé oční důlky, vybledlé odstíny pleti a zlovolná výrazná obočí.
Rozšíření přináší také nový svět Forgotten Hollow, kde panuje nekonečná noc, plíživá mlha a povadlá vegetace. Nemohou samozřejmě chybět ani varhany a postele ve tvaru rakve, ve kterých se budou moci vaši upíři schovávat před sluníčkem.
Tento obsah vyžaduje základní hru Sims 4 ve službě Origin.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

The Sims 4 Upíři

  • 494 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 493

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Starpoint Gemini 2 Titans

Starpoint Gemini 2 Titans

Vyžaduje základní hru Starpoint Gemini 2 (verze pro Steam).Na planetě Gemini probíhají závody ve zbrojení. Tři největší frakce se snaží vyrobit opravd..

136 Kč

theHunter Call of the Wild

theHunter Call of the Wild

Call of the Wild nabízí nejpropracovanější zážitek z lovu, který byl kdy vytvořen. Vstupte do nádherného otevřeného světa hemžícího se životem – od ma..

494 Kč

Arma II, Arma 2

Arma II, Arma 2

Druhý díl taktické akce ArmA: Armed Assault staví na hratelnostním základu, který zavedla již v roce 2001 Operation Flashpoint: Cold War Crisis z díle..

123 Kč

The Sims 3 Tropický Ráj

The Sims 3 Tropický Ráj

Na sluncem zalitém pobřeží a v křišťálově čisté vodě ostrovního ráje čekají Simíky nová dobrodružství! Prozkoumají tropické ostrovy, nebo si založí vl..

212 Kč

Poslední zobrazené

The Sims 4 Upíři

The Sims 4 Upíři

Upíři přináší do The Sims 4 unikátní příběhové možnosti a nadpřirozené schopnosti! Může..

494 Kč Cena bez DPH: 494 Kč

Platební možnosti

Imagem