• Zelená planeta Projekt Země
Ve skutečnosti se Země točí kolem Slunce. V naší hře se točí podle toho, jak pískáte.

O globálním oteplování se poslední roky mluví a píše neustále, ale politici s tím nejsou schopni udělat cokoliv razantního. Co kdybyste se toho ujali vy jakožto šéfové celé zeměkoule? Že to nejde? Ale jistěže jde a ještě se u toho pobavíte - v naší hře budete řešit a zajišťovat fungující ekonomiku, energetiku, potravinové zdroje, vodohospodářství a přírodní zdroje a zároveň dbát na životní prostředí a potřeby obyvatelstva.

Cílem hry je zabránit hrozící ekologické katastrofě. Během hry budete usilovat o změnu škodlivého životního stylu a o zastavení znečištění, které vzniká v důsledku nešetrné činnosti člověka. Hra není přehnaně složitá, ale především zábavná a přístupná všem věkovým kategoriím. Pomocí přehledných a snadno změnitelných statistik se hráč baví budováním lepší budoucnosti pro planetu Zemi.

Zelená planeta představuje netradiční tahovou strategii, ve které si alespoň na chvíli vyzkoušíte, jaké je to být jedním ze světových vůdců. K dosažení svého cíle budete stavět infrastrukturu a nezbytná zařízení, využívat mj. i politiku, výzkum a vývoj, nové převratné technologie apod. Pokuste se zlepšit nepříznivé vyhlídky lidstva vizionářským přístupem k vedení vašeho kontinentu!

POZOR !!!
Hra pouze pro Windows Vista / 7

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Zelená planeta Projekt Země

  • 94 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 94

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

The Sims 4 Návštěva v Lázních

The Sims 4 Návštěva v Lázních

The Sims 4: Návštěva v lázních je druhý Herní balíček v The Sims 4, který byl vydáv&aac..

454 Kč

The Sims 4 Hurá do Práce

The Sims 4 Hurá do Práce

V rozšíření The Sims 4 Hurá do Práce! máte na pracovišti rozhodující slovo vy! Aktivně ..

477 Kč

Starpoint Gemini 2 Gold Pack

Starpoint Gemini 2 Gold Pack

Starpoint Gemini - Gold Pack obsahuje:Grę Starpoint Gemini 2DLC Starpoint Gemini 2: OriginsDLC Starpoint Gemini 2: Secrets of AetheraDLC Starpoint Gem..

213 Kč

Vector thrust

Vector thrust

Vector Thrust je svižný akční arkádový letový simulátor s unikárním cel-shadovým výtvarným stylem pro PC. S rozsáhlým množstvím herních módů jako nepř..

123 Kč

Poslední zobrazené

Zelená planeta Projekt Země

Zelená planeta Projekt Země

Ve skutečnosti se Země točí kolem Slunce. V naší hře se točí podle toho, jak pískáte.O globálním oteplování se poslední roky mluví a píše neustále, al..

94 Kč Cena bez DPH: 94 Kč

Platební možnosti

Imagem