• Zelená planeta Projekt Země
Ve skutečnosti se Země točí kolem Slunce. V naší hře se točí podle toho, jak pískáte.

O globálním oteplování se poslední roky mluví a píše neustále, ale politici s tím nejsou schopni udělat cokoliv razantního. Co kdybyste se toho ujali vy jakožto šéfové celé zeměkoule? Že to nejde? Ale jistěže jde a ještě se u toho pobavíte - v naší hře budete řešit a zajišťovat fungující ekonomiku, energetiku, potravinové zdroje, vodohospodářství a přírodní zdroje a zároveň dbát na životní prostředí a potřeby obyvatelstva.

Cílem hry je zabránit hrozící ekologické katastrofě. Během hry budete usilovat o změnu škodlivého životního stylu a o zastavení znečištění, které vzniká v důsledku nešetrné činnosti člověka. Hra není přehnaně složitá, ale především zábavná a přístupná všem věkovým kategoriím. Pomocí přehledných a snadno změnitelných statistik se hráč baví budováním lepší budoucnosti pro planetu Zemi.

Zelená planeta představuje netradiční tahovou strategii, ve které si alespoň na chvíli vyzkoušíte, jaké je to být jedním ze světových vůdců. K dosažení svého cíle budete stavět infrastrukturu a nezbytná zařízení, využívat mj. i politiku, výzkum a vývoj, nové převratné technologie apod. Pokuste se zlepšit nepříznivé vyhlídky lidstva vizionářským přístupem k vedení vašeho kontinentu!

POZOR !!!
Hra pouze pro Windows Vista / 7

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Zelená planeta Projekt Země

  • 92 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 92

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Dřevorubecký Simulátor 2

Dřevorubecký Simulátor 2

Kácení, Řezání a Doprava dřeva!Převezmi kontrolu nad zpracováním dřeva a užij si strhující simulátor! Tvým úkolem je kácet stromy, které jsou označeny..

92 Kč

Train Fever

Train Fever

Train Fever je další z klonů klasiky všech Tycoonů, Transport Tycoon. I sami tvůrci hry hlásají, že se TTčkem nechali inspirovat, avšak od TT se značn..

231 Kč

The Sims 3 Zahradní Mejdan

The Sims 3 Zahradní Mejdan

Zahradní Mejdan je přídavek ke hře The Sims 3.Ve hře se díky tomuto dodatku objevuje celá řada předmětů týkajícího se zahrady a vše kolem ní. Dovolí V..

193 Kč

The Sims 3 Do Budoucnosti

The Sims 3 Do Budoucnosti

Nažhavte časový portál a vyšlete své Simíky někam, kde rozhodně ještě nikdy nebyli: do úplně nového světa, který se nachází ve stovky let vzdálené bud..

209 Kč

Poslední zobrazené

Zelená planeta Projekt Země

Zelená planeta Projekt Země

Ve skutečnosti se Země točí kolem Slunce. V naší hře se točí podle toho, jak pískáte.O globálním oteplování se poslední roky mluví a píše neustále, al..

92 Kč Cena bez DPH: 92 Kč

Platební možnosti

Imagem