• Biathlon 2007
Biathlon 2007 je realistická 3D simulace populárního zimního sportu, na jejímž vývoji se podíleli také olympijští medailisté Kati Wilhelmová a Sven Fischer. Vzrušující soutěže se konají v proslulých zimních střediscích po celém světě, jednotlivé závody si získají vaše srdce nejen fascinujícím zpracováním, ale také úchvatnou atmosférou skutečných závodů. Zajímavým prvkem simulace je také řízení rozvoje vašeho sportovce, který zásadním způsobem rozšiřuje možnosti taktizace závodu. Jedinečná kombinace dovednosti a taktiky, 9 mezinárodních podniků, TV záznam, jednoduché ovládání pro začátečníky, realistické ztvárnění, úchvatné zpracování zimní krajiny, vzrušující síťová hra

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Biathlon 2007

  • 94 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 94

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Rocket League

Rocket League

Fotbal se znovu setkává s řízením v dlouho očekávané hře Rocket League! Auta s raketovým pohonem usmě..

398 Kč

Out of the Park Baseball 15

Out of the Park Baseball 15

Nejlepší manažer baseballu na trhu, který umožňuje ponořit se do tohoto sportovního světa v roli manažera jednoho z týmů. K dispozici jsou jména skute..

173 Kč

Football Manager 2013

Football Manager 2013

Football Manager je nejprodávanější a nejrealističtější sérií fotbalových manažerů, která kdy spatřila světlo světa. Vydáním hry Football Manager 2013..

297 Kč

FIFA 18

FIFA 18

Hra FIFA 18 využívá výkonu enginu Frostbite a přináší tak revoluci v tom, jak ji hrajete, soutěžíte v..

679 Kč

Poslední zobrazené

Biathlon 2007

Biathlon 2007

Biathlon 2007 je realistická 3D simulace populárního zimního sportu, na jejímž vývoji se podíleli také olympijští medailisté Kati Wilhelmová a Sven Fi..

94 Kč Cena bez DPH: 94 Kč

Platební možnosti

Imagem