• Blood Bowl 2
Hra Blood Bowl 2, která v sobě snoubí Warhammer a americký fotbal, představuje výbušný koktejl tahové strategie, humoru a brutality podle slavné deskové hry od Games Workshop.Nový grafický engine hry Blood Bowl 2 a ctižádostivá realizace přinášejí věrné vyobrazení zuřivé a intenzivní klasiky zápasů v Blood Bowlu. V režimu sólové hry povedete slavné Reikland Reavers, někdejší hvězdný tým v Blood Bowlu. Budete mít za úkol vrátit jim zašlou slávu v příběhové kampani podpořené třeskutě vtipným komentářem Jima a Boba z Cabalvision.
Každý zápas v kampani je jedinečný, obsahuje nečekané a překvapivé zvraty, takže zážitek je pokaždé jiný! Režimy pro více hráčů jsou větší a bohatší než kdy dřív. V trvalém online režimu si můžete vytvořit a spravovat vlastní tým složený z jedné z osmi ras ze světa Warhammer – těmi jsou lidé, orkové, trpaslíci, skaveni, vyšší elfové, temní elfové, chaoti a nováčci z Bretonnie. Svůj tým budete rozvíjet, získávat zkušenosti a odemykat si nové schopnosti. Ale pozor! Veškeré ztráty na hřišti jsou trvalé... Pořádejte kompletně upravitelné turnaje od kvalifikace až po finále a pomocí nového trhu přestupů nakupujte a prodávejte své hráče a sestavte si vlastní bloodbowlový tým snů!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Blood Bowl 2

  • 353 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 353

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

FIFA 15 Adidas All-Star Team

FIFA 15 Adidas All-Star Team

Zpřístupnění elitního týmu špičkových hráčů Adidas All-star Team ve hře.Pro použití je potřeba vlastnit základní hru FIFA 15...

139 Kč

Rugby World Cup 2015

Rugby World Cup 2015

Prožijte vášeň z rugby zápasů díky oficiálnímu Rugby World Cup 2015Vyberte si jeden z 20 týmů Světového Šampionátu a zúčastněte se nejprestižnější sou..

123 Kč

theHunter Call of the Wild

theHunter Call of the Wild

Call of the Wild nabízí nejpropracovanější zážitek z lovu, který byl kdy vytvořen. Vstupte do nádherného otevřeného světa hemžícího se životem – od ma..

494 Kč

Football Manager 2017

Football Manager 2017

Převezměte kontrolu nad svým oblíbeným fotbalovým týmem ve hře Football Manager 2017, nejrealističtějš&iacut..

449 Kč

Poslední zobrazené

Blood Bowl 2

Blood Bowl 2

Hra Blood Bowl 2, která v sobě snoubí Warhammer a americký fotbal, představuje výbušný koktejl tahové strategie, humoru a brutality podle slavné desko..

353 Kč Cena bez DPH: 353 Kč

Platební možnosti

Imagem