• 15x Hearthstone Goblins vs Gnomes Pack
15 karetních balíčků v HearthStone z edice Goblins vs Gnomes, která přináší do hry 120 nových karet, ve které krom Goblinů a Gnómů najdete i nový typ mechanických potvor - Mech, a to jak karty neutrální, tak i pro všechny povolání. Každý balíček obsahuje 5 karet kdy minimálně jedna je Rare nebo lepší. Každý balíček obsahuje 5 karet kdy minimálně jedna je Rare nebo lepší. Na tyto balíčky není ŽÁDNÝ LIMIT, nevadí tedy, pokud jste již zakoupili nějaké balíčky pro svůj účet!V Hearthstone se vžijeme do role jednoho z devíti hrdinů ze světa Warcraftu, každý z nich má vlastní povolání, které určuje karty, jež si hráč může vložit do přesně 30ti karetního balíčku. Povolání také určuje speciální schopnost hrdiny, kterou vždy může využít jednou za kolo. Hráč si z dostupných karet postaví balíček a pak je v jednom ze dvou módů postaven proti soupeři, který hraje zase s hrdinou a kartami, jež si pro vlastní hru vybral on. Každý hrdina má na začátku 30 životů a cílem je snížit soupeřův počet životů na nulu či níž. K dispozici jsou tedy dva herní módy. Prvním je hra proti lidskému či PC soupeři s balíčkem postaveným z karet, které hráč vlastní ve své sbírce. Hráč si zde může vybrat, zdali chce hrát nehodnocenou hru proti náhodnému soupeři a nebo se pustí do hodnocené hry, kde postupně stoupá nahoru v žebříčku a je párován do soubojů s hráči s podobnou úrovní. Druhým módem je aréna. V aréně si hráč vybere jednoho ze tří nalosovaných hrdinů a k němu si nejprve postaví balíček z karet, které mu náhodně hra losuje ze všech karet, jaké Hearthstone nabízí. Hráči jsou vždy na základě jím zvoleného hrdiny nabídnuty 3 karty, z nichž si právě jednu ponechá, načež jsou mu nabídnuty další 3 karty k výběru. Tímto způsobem si volí karty do té doby, než z nich zkompletuje 30ti karetní balíček. Teprve s tímto balíčkem pak hraje proti nalosovaným soupeřům, přičemž se snaží vyhrát co nejvíce zápasů. Podle toho, jak si bude vést, je mu na konci nabídnuta odměna. Hráč každý den získá jeden úkol typu porazit s konkrétním povoláním určitý počet soupeřů, zahrát v zápasech daný počet některých karet apod. Za plnění těchto úkolů získává zlato, jež mu umožňuje kupování arén a nebo balíčků s pěti náhodnými kartami, které tak získá do své sbírky. Většinu nepotřebných karet si pak může v kraftovacím módu rozložit na magický prach z něhož si pak lze vyrobit karty hodící se mu do sbírky. Hearthstone je free to play hrou - hráč tedy může získávat zlato hraním a plněním úkolů nebo si je může pořídit za reálné peníze.Zakoupením získáte 20€ kredit pro Battle.net, které mohou být použity pro nákup tohoto předmětu.Balíčky lze zakoupit pouze do doby, než budou odebrány v hearthstone obchodě, pravděpodobně tedy pouze do začátku standard modu a nové expanze.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

15x Hearthstone Goblins vs Gnomes Pack

  • 812 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 812

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Stronghold 3 Gold

Stronghold 3 Gold

Třetí pokračování hitu z dílny FireFly Studios, kde si můžete vyzkoušet, jak se vede a obléhá hrad v rámci RTS série.Ve Stronghold 3 je vylepšené stav..

185 Kč

Cities Skylines Snowfall

Cities Skylines Snowfall

Snowfall je název druhé expanze Cities: Skylines, oceňované to budovatelské strategie od Colossal Order. Snowfall přin&aac..

213 Kč

Ancient Space

Ancient Space

Vydejte se hluboko do vesmíru, abyste rozluštili záhadu a našli ztracenou expedici!Ancient Space je příběhová singleplayerová strategická hra, ve kter..

139 Kč

STAR WARS Empire at War Gold Pack

STAR WARS Empire at War Gold Pack

Obsahuje základní hru Star Wars: Empire at War a datadisk Star Wars Empire at War: Forces of Corruption.Ovládněte nebo zkorumpujte celou galaxii v dok..

365 Kč

Poslední zobrazené

15x Hearthstone Goblins vs Gnomes Pack

15x Hearthstone Goblins vs Gnomes Pack

15 karetních balíčků v HearthStone z edice Goblins vs Gnomes, která přináší do hry 120 nových karet, ve které krom Goblinů a Gnómů najdete i nový typ ..

812 Kč Cena bez DPH: 812 Kč

Platební možnosti

Imagem