• 15x Hearthstone Journey to Un'Goro
15 karetních balíčků Sady Journey to Un'Goro v HearthStone. Každý balíček obsahuje 5 karet kdy minimálně jedna je Rare nebo lepší. Nová expanze Journey to Un'Goro pro populární karetní hru Hearthstone přinese 135 nových karet a oficiálně započne Rok mamuta!Rozšíření nás zavede do, pro hráče Wolrd of Warcraft, starého a známého kráteru a okolní džungle, tedy se hráči musí připravit na dinosaury a také zavedení nové typu miniona – Elemental, toto označení dostanou i již stávající karty z kolekce, jako například Ragnaros ve svých obou verzích!Další novinkou je abilita minionů zvaná "Adapt", která podobně jako discover vám nabídne výběr ze 3 náhodně vybraných "adapt" vylepšení, kterých se bude nyní ve hře vyskytovat rovnou 10.Ve hře se objeví také zcela nová mechanika karet typu "Quest", která se může postarat o nové archetypy balíčků, kdy automaticky dostanete questovou kartu do startovací ruky a pokud splníte všechny jejich požadavky, spustí se efekt daného questu.Zakoupením získáte 20€ kredit pro Battle.net, které mohou být použity pro nákup tohoto předmětu.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

15x Hearthstone Journey to Un'Goro

  • 812 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 812

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Company of Heroes 2 The British Forces

Company of Heroes 2 The British Forces

Company of Heroes 2: The British Forces je novým samostatným přídavkem pro více hráčů této uznávané značky druhoválečných strategií. Tato armáda předs..

341 Kč

Total War WARHAMMER The Grim and the Grave

Total War WARHAMMER The Grim and the Grave

DLC The Grim & the Grave se soustředí na nekonečný konflikt lidského císařství proti nemrtvým silám vedeným strašnými upíry. Do hry se přidávají nové ..

251 Kč

Civilization V Complete Edition

Civilization V Complete Edition

Civilization V: The Complete Edition hráčům umožňuje vžít se do role některého ze 43 jedinečných historických vůdců, válčit, vést diplomatická jednání..

325 Kč

Warhammer 40,000 Dawn of War Winter Assault

Warhammer 40,000 Dawn of War Winter Assault

Winter Assault představuje jeden z největších datadisků vůbec a přidává dokonce úplně novou rasu - Imperial Guard.Jedná se o samostatně hrateln..

213 Kč

Poslední zobrazené

15x Hearthstone Journey to Un'Goro

15x Hearthstone Journey to Un'Goro

15 karetních balíčků Sady Journey to Un'Goro v HearthStone. Každý balíček obsahuje 5 karet kdy minimálně jedna je Rare nebo lepší. Nová expanze Journe..

812 Kč Cena bez DPH: 812 Kč

Platební možnosti

Imagem