• 15x Hearthstone Kobolds & Catacombs
V hlubinách čeká poklad! 15 karetních balíčků do hry HearthStone z edice Kobolds & Catacombs, která přináší do hry 135 nových karet pro všechny povolání. Každý balíček obsahuje 5 karet kdy minimálně jedna je Rare nebo lepší. Rozšíření Kobolds & Catacombs přináší nový způsob hraní pro jednoho hráče - Dungeon Run.Se zvoleným hrdinou procházíte katakombami a porážíte nepřátele na které narazíte. Těch je celkem 8. Po každé výhře dostáváte poklad ve formě karet, kterými rozšíříte stávající balík. Prohra Vás vyřadí, takže je zapotřebí porazit všech 8 za sebou. Po projití Dungeonu (katakomb) se všemi 9 hrdiny obdržíte jedinečné pozadí karet. V Hearthstone se vžijeme do role jednoho z devíti hrdinů ze světa Warcraftu, každý z nich má vlastní povolání, které určuje karty, jež si hráč může vložit do karetního balíčku o třiceti kartách, se kterým poté hraje. Povolání také určuje speciální schopnost hrdiny, kterou vždy může využít jednou za kolo. Hráč si z dostupných karet postaví balíček a pak je v jednom ze dvou módů postaven proti soupeři, který hraje zase s hrdinou a kartami, jež si pro vlastní hru vybral on. Každý hrdina má na začátku 30 životů a cílem je snížit soupeřův počet životů na nulu či níž.Zakoupením získáte 20€ kredit pro Battle.net, které mohou být použity pro nákup tohoto předmětu.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

15x Hearthstone Kobolds & Catacombs

  • 746 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 746

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Total War Master Collection

Total War Master Collection

Kolekce obsahuje:Medieval II: Total War™, Rome: Total War™, Empire: Total War™, Napoleon: Total War™, Total War: SHOGUN 2, Total War: Shogun 2 - Fall ..

662 Kč

WildLife Park 3

WildLife Park 3

Nejnovější díl velmi populární série tycoonů, v nichž se stanete tvůrcem a stavitelem své vlastn&iacu..

94 Kč

Total War Shogun 2 Fall of the Samurai

Total War Shogun 2 Fall of the Samurai

Samostatně hratelný datadisk ke slavnému Total War: SHOGUN 2 pojednává o japonské válce mezi císařským trůnem a posledním šógunátem. Ta se odehrává v ..

320 Kč

Sid Meiers Civilization V Cradle of Civilization Mediterranean MAC

Sid Meiers Civilization V Cradle of Civilization Mediterranean MAC

Období klasicismu se vyznačuje vzestupem městských států z Fénicie, Řecka a později Říma a Perské říše.Všechno jejich úsilí se soustředilo na velké mo..

115 Kč

Poslední zobrazené

15x Hearthstone Kobolds & Catacombs

15x Hearthstone Kobolds & Catacombs

V hlubinách čeká poklad! 15 karetních balíčků do hry HearthStone z edice Kobolds & Catacombs, která přináší do hry 135 nových karet pro všechny povolá..

746 Kč Cena bez DPH: 746 Kč

Platební možnosti

Imagem