• 15x Hearthstone Mean Streets of Gadgetzan
15 karetních balíčků Sady Mean Streets of Gadgetzan v HearthStone. Každý balíček obsahuje 5 karet kdy minimálně jedna je Rare nebo lepší. Na tyto balíčky není ŽÁDNÝ LIMIT, nevadí tedy, pokud jste již zakoupili nějaké balíčky pro svůj účet!Mean Streets of Gadgetzan ukazuje zločinecké podsvětí gobliního města a touto atmosférou jsou ovlivněny i karty z nejnovější edice, která přináší 132 nových karet pro rozšíření vaší sbírky!Tři rodiny karet, mezi které spadá všech 9 námi dobře známých hrdinů, obsahují specifické karty, které si budou moci zahrát jen členové příslušného klanu.Pod Grimy Goons spadají Hunter, Paladin a Warrior.The Kabal reprezentuje Priest, Warlock a Mage.Jade Lotus je domovem pro Druida, Rogue a Shamana.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

15x Hearthstone Mean Streets of Gadgetzan

  • 679 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 678

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Tropico 3 Gold Edition

Tropico 3 Gold Edition

Třetí díl slavného simulátoru budování banánové republiky Tropico 3.Svůj ostrov tentokrát budete vydržovat v historicky věrně podané době studené válk..

163 Kč

Vtipálci Hektická dovolená

Vtipálci Hektická dovolená

Otravní sousedi nedají pokoj ani na dovolené. Je čas odplaty ! Pranksterz: No Rest for the Wicked vám umožní používat různé triky a vtipy kterými je p..

94 Kč

RollerCoaster Tycoon 3 Platinum

RollerCoaster Tycoon 3 Platinum

Rollercoaster Tycoon 3 Platinum kombinuje vzrušení horských drah se zábavou výborného strategického simulátoru. RCT3 Platinum spojuje legraci, kterou ..

213 Kč

Crusader Kings II Monks and Mystics

Crusader Kings II Monks and Mystics

V rozšíření Crusader Kings II: Monks & Mystics budete nadále objevovat náboženské aspekty a charaktery, které tentokrát nabídnou nové mechaniky a budo..

398 Kč

Poslední zobrazené

15x Hearthstone Mean Streets of Gadgetzan

15x Hearthstone Mean Streets of Gadgetzan

15 karetních balíčků Sady Mean Streets of Gadgetzan v HearthStone. Každý balíček obsahuje 5 karet kdy minimálně jedna je Rare nebo lepší. Na tyto balí..

679 Kč Cena bez DPH: 679 Kč

Platební možnosti

Imagem