• 15x Hearthstone The Witchwood
15 karetních balíčků sady The Witchwood v HearthStone. Každý balíček obsahuje 5 karet kdy minimálně jedna je Rare nebo lepší. Něco zkaženého se krajem šíří, raději zavři oči a zacpi uši! Říká se, že k nám to míří, a spadeno to má na tvou duši! Hleď hrdinové, do lesa jdou, aby utkali se s oním zlem. Ven oni už nevyjdou, jako by po nich se slehla zem!Zakoupením získáte 20€ kredit pro Battle.net, které mohou být použity pro nákup tohoto předmětu.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

15x Hearthstone The Witchwood

  • 679 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 678

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

The Settlers 7 Paths to a Kingdom Gold Edition

The Settlers 7 Paths to a Kingdom Gold Edition

Obsahuje základní hru a všechny dosud vydané stažitelné DLC balíčky.The Settlers 7: Cesta ke koruně umožní hráčům vybrat si nejlepší způsob jakým dové..

381 Kč

Transport Giant

Transport Giant

Transport Giant je budovatelsko-ekonomická strategie určená zejména příznivcům vláčků a virtuálního podnikání (nejenom) v dopravním průmyslu vůbec. Vš..

168 Kč

A Game of Dwarves

A Game of Dwarves

Trpaslíci patří k nejpopulárnějším hrdinům fantasy ság, přesto si jen málokdy získají hlavní roli v počítačových hrách. To se rozhodla změnit společno..

129 Kč

Total War Master Collection

Total War Master Collection

Kolekce obsahuje:Medieval II: Total War™, Rome: Total War™, Empire: Total War™, Napoleon: Total War™, Total War: SHOGUN 2, Total War: Shogun 2 - Fall ..

662 Kč

Poslední zobrazené

15x Hearthstone The Witchwood

15x Hearthstone The Witchwood

15 karetních balíčků sady The Witchwood v HearthStone. Každý balíček obsahuje 5 karet kdy minimálně jedna je Rare nebo lepší. Něco zkaženého se krajem..

679 Kč Cena bez DPH: 679 Kč

Platební možnosti

Imagem