• 8-bit Armies
Záblesk z minulosti!8-Bit Armies je retro real-time strategie pro PC. Barevná voxelově kostičková stylizace z ní číní dosud nejrychlejší, nejpřátelštější a nejpřístupnější RTS hru studia Petroglyph. Sbírejte zdroje, vybudujte a braňte svou základnu, sestavujte armádu vojenských jednotek a nakonec rozdrťte své soupeře! 8-Bit Armies obsahuje režim offline, mise pro jednoho hráče, mise pro dva hráče v kooperačním režimu, režim „AI skirmish“ a multiplayer Player vs. Player na dedikovaných herních serverech.Hra obsahuje:25 offline kampaní12 kooperačních misí, které můžete hrát se svými přáteli10 multiplayerových / skirmish map, které podporují až 8 hráčů onlineAI s mnoha stupni obtížnosti, se kterou můžete hrát v týmu nebo proti které bojovatKlasická mechanika stavění základny vám umožní postavit velící centrum, ze kterého můžete zahajovat útoky proti svým nepřátelůmZničitelná prostředí na mapách, od malých škod po obrovské Snadno pochopitelný systém moderních vojenských jednotek a struktur umožní RTS začátečníkům proniknout do žánruOd tvůrců klasických RTS her: Star Wars: Empire, Universe at War a Grey Goo8-Bit Armies je pro každého, kdo má RTS a dává přednost vážnějším hrám. Díky misím pro jednoho hráče a kooperačním režimům si tady každý najde to své!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

8-bit Armies

  • 95 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 95

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Men of War Assault Squad 2 Complete Edition

Men of War Assault Squad 2 Complete Edition

Complete Edition obsahuje Men of War Assault Squad 2 Deluxe Edition + DLC balíčky Airborne a Iron Fist.Men of War: Assault Squad 2 obsahuje nov..

252 Kč

Hearthstone One Night in Karazhan

Hearthstone One Night in Karazhan

Adventura One Night in Karazhan se odehrává se ve věží samotného mága Medivha, který pořádá tu nejšílenější párty všech dob! Nebude vše ale zcela tak..

746 Kč

Wargame Airland Battle

Wargame Airland Battle

Hra Wargame: European Escalation od studia Eugen Systems vyšla na začátku roku 2012 a díky úspěchu jak u kritiků, tak u hr..

252 Kč

Command and Conquer Red Alert 3

Command and Conquer Red Alert 3

Command and Conquer Red Alert 3 - nejnovější přírůstek do rodiny Command & Conquer, který začíná zoufalým pokusem vedoucích představitelů hroutícího ..

151 Kč

Poslední zobrazené

8-bit Armies

8-bit Armies

Záblesk z minulosti!8-Bit Armies je retro real-time strategie pro PC. Barevná voxelově kostičková stylizace z ní číní dosud nejrychlejší, nejpřátelště..

95 Kč Cena bez DPH: 95 Kč

Platební možnosti

Imagem