• 9th Company Roots Of Terror
Děj této hry se odvíjí od ostře sledované sovětské mise v Afghánistánu z roku 1988. Ujmete se velení celé roty, která čítá 39 členů a ke svému postupu budete používat více druhů map včetně taktické a operační. Děj hry se bude odvíjet v závislosti na vašich reakcích a taktice. V této nehostinné krajině budete samozřejmě plnit řadu úkolů, kdy budete muset počítat s každými detaily ve vaší rotě, tedy například i s morálkou mužstva, která musí být na co nejlepší úrovni pro úspěšný další postup.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

9th Company Roots Of Terror

  • 206 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 206

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Tropico 3 Gold Edition

Tropico 3 Gold Edition

Třetí díl slavného simulátoru budování banánové republiky Tropico 3.Svůj ostrov tentokrát budete vydržovat v historicky věrně podané době studené válk..

163 Kč

The Show

The Show

Jediná věc vydrží víc nez titanový pancíř. Lidská vůle...2097 - Kalifornie se odtrhla od USA a její hlavou se stal magnát Lou Baxter. V jeho státě pan..

94 Kč

Vtipálci Hektická dovolená

Vtipálci Hektická dovolená

Otravní sousedi nedají pokoj ani na dovolené. Je čas odplaty ! Pranksterz: No Rest for the Wicked vám umožní používat různé triky a vtipy kterými je p..

94 Kč

Civilization Beyond Earth Exoplanets Pack

Civilization Beyond Earth Exoplanets Pack

Exoplanets obsahuje: balíček planet a speciální skripty upravují geografický povrch planet. S každým zahájením nové hry se zvyšuje znovuhratelnost na ..

123 Kč

Poslední zobrazené

9th Company Roots Of Terror

9th Company Roots Of Terror

Děj této hry se odvíjí od ostře sledované sovětské mise v Afghánistánu z roku 1988. Ujmete se velení celé roty, která čítá 39 členů a ke svému postupu..

206 Kč Cena bez DPH: 206 Kč

Platební možnosti

Imagem