• A Game of Dwarves
Trpaslíci patří k nejpopulárnějším hrdinům fantasy ság, přesto si jen málokdy získají hlavní roli v počítačových hrách. To se rozhodla změnit společnost Paradox Interactive, která ve spolupráci se švédským studiem Zeal Game chystá strategii A Game of Dwarves.
V ní se se skupinou trpaslíků pokusíte znovu vydobýt jejich zašlou slávu.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

A Game of Dwarves

  • 129 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 129

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Warhammer 40,000 Armageddon

Warhammer 40,000 Armageddon

Veďte Císařská vojska proti invazi Orků ve více než třiceti scénariích na opuštené planetě s obrovskými Úly.Jedná se o strategii z tohoto velmi oblíbe..

494 Kč

Civilization VI Rise and Fall

Civilization VI Rise and Fall

Rozšíření Civilization VI: Rise and Fall přináší hráčům nové možnosti, strategie a výzvy, zatímco povedou svou civilizaci skrz různá období. Přídavek ..

578 Kč

TransOcean The Shipping Company

TransOcean The Shipping Company

TransOcean – The Shipping Company je vaše vstupenka do světa obřích nákladních lodí a nadnárodních přepravních korporací. Vybudujte si flotilu moderní..

151 Kč

Impire

Impire

V podzemí Ardanie (Majesty, Defenders of Ardania) to ožívá. Démon Báal-Abaddon byl omylem povolán z bezedných hlubin pekla a zůstává uvězněn v těle ma..

107 Kč

Poslední zobrazené

A Game of Dwarves

A Game of Dwarves

Trpaslíci patří k nejpopulárnějším hrdinům fantasy ság, přesto si jen málokdy získají hlavní roli v počítačových hrách. To se rozhodla změnit společno..

129 Kč Cena bez DPH: 129 Kč

Platební možnosti

Imagem