• Age of Empires Definitive Edition
Age of Empires, převratná RTS, která odstartovala 20letý odkaz, se vrací v definitivní podobě na PC s Windows 10. Age of Empires: Definitive Edition přináší v jednom balení veškerý oficiálně vydaný obsah s modernizovanou hratelností, zcela novou grafikou a řadou dalších nových funkcí a přináší tak kompletní zážitek ze strategického hraní.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Age of Empires Definitive Edition

  • 309 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 308

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

15x Hearthstone Mean Streets of Gadgetzan

15x Hearthstone Mean Streets of Gadgetzan

15 karetních balíčků Sady Mean Streets of Gadgetzan v HearthStone. Každý balíček obsahuje 5 karet kdy minimálně jedna je Rare nebo lepší. Na tyto balí..

679 Kč

Civilization V Brave New World

Civilization V Brave New World

Civilization V: Brave New World je datadisk přidávající devět nových civilizácií, osm nových divů a přepracování kulturních i diplomatických mechanism..

258 Kč

Reus

Reus

Reus V téhle božské hře se však neschováte v řídící centrále za oblaky, ale vžijete se do obrů souše, vody a přírody, abyste se v roli mytických hybat..

157 Kč

Warhammer 40,000 Regicide

Warhammer 40,000 Regicide

Warhammer 40,000: Regicide je jednou z největších tahových strategických her všech dob, z populárního sci-fi univerza. Hra spojuje několik fází boje s..

236 Kč

Poslední zobrazené

Age of Empires Definitive Edition

Age of Empires Definitive Edition

Age of Empires, převratná RTS, která odstartovala 20letý odkaz, se vrací v definitivní podobě na PC s Windows 10. Age of Empires: Definitive Edition p..

309 Kč Cena bez DPH: 309 Kč

Platební možnosti

Imagem