• Ancient Space
Vydejte se hluboko do vesmíru, abyste rozluštili záhadu a našli ztracenou expedici!
Ancient Space je příběhová singleplayerová strategická hra, ve které se ujmete velení nad flotilou vyslanou na výzkumnou misi s cílem zmapovat neobjevenou oblast vesmíru nazývanou The Black Zone. Překonejte obrovskou přesilu a bojujte o svůj život a životy posádek vašich lodí.
V Ancient Space si užijete strategické bitvy vesmírných lodí v reálném čase, ve kterých zužitkujete spoustu taktických manévrů. V časem prověřeném RTS stylu budete stavět a vylepšovat vaši flotilu, plnit mise a sbírat suroviny, a postupovat ve hře dál a dál. Naplánujte si svůj postup - od obrany po útoky a vše mezi tím jako eskortování a špionážní mise.
Vyrazte na cestu a prozkoumejte nejtemnější kouty vesmíru v tomto příběhu strategické správy surovin a strhujících meziplanetárních bitev. Tímto zážitkem vás provedou hlasy sci-fi hvězd jako Dina Meyer a John Billingsley.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Ancient Space

  • 139 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 139

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Hegemony Rome Rise of Caesar

Hegemony Rome Rise of Caesar

Strategie Hegemony Rome: The Rise of Caesar je pokračováním cenami ověnčené historické válečné hry, Hegemony Gold: Wars of Ancient Greece. Zavítáte v ..

107 Kč

Knights of Honor

Knights of Honor

Jako král máte tu čest vést váš lid v úsilí o lepší království od skromn&..

94 Kč

Crusader Kings II Jade Dragon

Crusader Kings II Jade Dragon

Crusader Kings II: Jade Dragon ti umožní komunikovat s Čínou kvůli ochraně a technologickým zázrakům. Ale možná budeš muset čelit jejímu hněvu v podob..

404 Kč

Warhammer 40,000 Space Wolf

Warhammer 40,000 Space Wolf

Ujměte se velení skupiny Vesmírných Vlků vedené Valgardem Twice Slain. Váš velkokapacitní stíhací křižník padl do pasti nastavené vesmírným námořníkem..

107 Kč

Poslední zobrazené

Ancient Space

Ancient Space

Vydejte se hluboko do vesmíru, abyste rozluštili záhadu a našli ztracenou expedici!Ancient Space je příběhová singleplayerová strategická hra, ve kter..

139 Kč Cena bez DPH: 139 Kč

Platební možnosti

Imagem