• Anno 2205 Season pass
Zakupte si season pass k Anno 2205 a odemkněte si skvělý nadcházející obsah Tundra a Orbit.
Tundra: Užijte si nové prostředí: prozkoumejte močály, překročte fjordy a sledujte divoké Pižmoně. Vybudujte síť zásobování vzácných prostředků, které Tundra nabízí, po celém světě!
Orbit: Expandujte moc Vaší korporace až do samotného vesmíru. Převezmete kontrolu nad novým orbitálním sektorem a vytvořte si tam svou vlastní vesmírnou stanici!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Anno 2205 Season pass

  • 393 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 392

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

15x Hearthstone Whispers of the Old Gods

15x Hearthstone Whispers of the Old Gods

15 karetních balíčků Sady Whispers of the Old Gods v HearthStone. Každý balíček obsahuje 5 karet kdy minimálně jedna je Rare nebo lepší. Na tyto balíč..

799 Kč

Total War WARHAMMER The King and the Warlord

Total War WARHAMMER The King and the Warlord

The King & The Warlord je druhý balíček lordů pro hru Total War: WARHAMMER. Posiluje orky a trpaslíky, přináší známé hrdiny, nové legendární jednotky ..

264 Kč

Stellaris

Stellaris

Studio Paradox Interactive je známé svými hard core strategiemi (Europa Universalis, Crusader Kings), nyní se ale vydali mnohem dále, až do samotného ..

337 Kč

Blitzkrieg 3 Deluxe Upgrade

Blitzkrieg 3 Deluxe Upgrade

Deluxe edice obsahuje:Speciální mise pro jednoho hráče:- Prémiová mise s železniční pistolí Dora- Prémiová mise s raketou V-2- Prémiová mise s jaderný..

173 Kč

Poslední zobrazené

Anno 2205 Season pass

Anno 2205 Season pass

Zakupte si season pass k Anno 2205 a odemkněte si skvělý nadcházející obsah Tundra a Orbit.Tundra: Užijte si nové prostředí: prozkoumejte močály, přek..

393 Kč Cena bez DPH: 393 Kč

Platební možnosti

Imagem