• Anomaly 2
Anomaly 2 je pokračováním tower defense strategie Anomaly: Warzone Earth. Poté, co v roce 2018 lidé ve válce proti vzbouřeným strojům definitivně zvítězili, je Země zcela zpustošena a lidstvo jako druh na pokraji vyhynutí. Lidé jsou závislí na dodávkách základních potravin z konvojů, které v zamrzlé tundře a jiných nebezpečných lokalitách hledají potravu a skrovné zásoby. Velitel konvoje Yukon má za úkol dovézt zásoby v pořádku na místo určení.
Oproti svému předchůdci hra nabízí výrazně vylepšenou grafiku a nové prvky v hratelnosti. Hráč velí jednomu z konvojů a určuje složení jednotky, která konvoj doprovází. Jednotky morfují do mechanických válečných zbraní, aby mohly lépe bránit konvoj. Existuje velké množství různých jednotek, přičemž každá z nich má jiné válečné a bojové vlastnosti. O vítězství rozhoduje velkou měrou právě výše zmíněné složení jednotky. Kromě singleplayer kampaně hra nabízí i multiplayer ve stylu tower defense vs. tower offense.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Anomaly 2

  • 101 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 100

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Populous

Populous

Velmi zajímavými hrami jsou ty z pohledu boha.Na celý svět se tak hráč dívá ještě více shora než kdy dříve. Vědomí, že jen na něm je, jak se bude nebo..

83 Kč

Elven Legacy Magic

Elven Legacy Magic

Éra prastarých Elfů spěje ke konci. Neúnavné vlny démonické magické energie spuštěné smrtí démona Farrakha se rozmohla ve světe a nyní rozsáhla svobod..

81 Kč

Men of War Red Tide

Men of War Red Tide

Men of War: Red Tide je nástupce úspěšné druhoválečné strategie Men of War z minulého roku. Nabízí zbrusu novou kampaň, opět vymyšlenou na základě pře..

116 Kč

Total War Rome II Nomadic Tribes Culture Pack

Total War Rome II Nomadic Tribes Culture Pack

Balíček kultur Kočovné kmeny přidává do Total War: ROME II novou hratelnou kulturu skládající se ze tří nových hratelných frakcí. Lze je využít jak v ..

168 Kč

Poslední zobrazené

Anomaly 2

Anomaly 2

Anomaly 2 je pokračováním tower defense strategie Anomaly: Warzone Earth. Poté, co v roce 2018 lidé ve válce proti vzbouřeným strojům definitivně zvít..

101 Kč Cena bez DPH: 101 Kč

Platební možnosti

Imagem