• Anomaly Defenders
Anomaly Defenders staví hráče do netradiční role protivníka lidské rasy. Zajímavé také pro někoho může být, že jde o spin-off naruby stavěných tower defense her Anomaly: Warzone Earth a Anomaly 2. V Defenders ale tvůrci od originálního pojetí tower offense upouští, abyste si vyzkoušeli opačnou roli. Klasicky tedy místo budování kolony vozidel stavíte stověžaté království a úspěšně bráníte přístupové cesty.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Anomaly Defenders

  • 251 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 251

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Imperium Romanum Gold Edition

Imperium Romanum Gold Edition

Ve starověku neexistovala mocnější říše, než ta Římská. Řím byl synonymem civilizace, architektury a přepychu. Zahraj si na římského prokonzula a spra..

94 Kč

Might and Magic X Legacy The Falcon and The Unicorn

Might and Magic X Legacy The Falcon and The Unicorn

Včera hrdinové Ashanu a dnes veřejní nepřátelé?! Po elegantním vyřešení událostí Might & Magic X: Legacy naše oblíbená družina nájezdníků snila o tom,..

61 Kč

Thea The Awakening

Thea The Awakening

Thea: The Awakening je strategická hra na přežití inspirovaná slovanskou mytologií a folklórem a umístěné v tmavém, post-apokalyptickém světě fantazie..

241 Kč

Crusader Kings II Jade Dragon

Crusader Kings II Jade Dragon

Crusader Kings II: Jade Dragon ti umožní komunikovat s Čínou kvůli ochraně a technologickým zázrakům. Ale možná budeš muset čelit jejímu hněvu v podob..

404 Kč

Poslední zobrazené

Anomaly Defenders

Anomaly Defenders

Anomaly Defenders staví hráče do netradiční role protivníka lidské rasy. Zajímavé také pro někoho může být, že jde o spin-off naruby stavěných tower d..

251 Kč Cena bez DPH: 251 Kč

Platební možnosti

Imagem