• Armies of Exigo
Ve světě Exigo se znenadání objeví nová hrozba - The Fallen (Padlí), jak zareagují klany Empire (Králové) a Beast (Netvoři)? Braňte opevnění Království a velte rytířům, trpaslíkům, elfům a čarodějům. Zaplavte pláně hordami Netvorů jako jsou skřeti, trolové nebo ještěří národ. Vyvolejte z hlubin Padlé - mocné armády temných elfů, nemrtvých, brouků a dalších příšer temnot. Zahrajte si kampaň pro jednoho hráče za jednu ze tří stran a ovládněte svět Exigo nebo se zúčastněte online bitek nevídaných rozměrů až se sedmi protivníky.

Úspěch může být dosažen pouze kombinací vojenské síly a diplomatických spojenectví. Armády všech stran mají schopnost cestovat pod povrchem což přináší nové taktické možnosti. Armies of Exigo je mírně novátorská fantasy 3D RTS, která klasické bojiště rozděluje na více částí a nabídne možnost bojovat na povrchu i pod ním.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Armies of Exigo

  • 94 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 94

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Tropico 6

Tropico 6

El Presidente je zpátky! V době politických a sociálních nepokojů lidé volají po vizionářských vůdcích, kteří budou řídit osud své země předvídavostí ..

959 Kč

Ronin Zeratul Heroes of the Storm

Ronin Zeratul Heroes of the Storm

Zakoupením získáte Assassin postavu Zeratul a jeho alternativní skin Ronin.Heroes of the Storm™ je MOBA, kde můžete hrát za své oblíbené Blizzard post..

118 Kč

Worms Clan Wars + Worms Revolution

Worms Clan Wars + Worms Revolution

Jako dárek dostanete také Worms Revolution, platí do vyprodání.Další z řady her s červíky vám nabídne doposud nejlepší fyzikální vlastnosti. Odehrávat..

351 Kč

Warhammer 40,000 Dawn of War Soulstorm

Warhammer 40,000 Dawn of War Soulstorm

Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm je třetím a posledním datadiskem pro oceňovanou RTS redefinující svůj žánr - Dawn of War. V Soulstormu se př..

449 Kč

Poslední zobrazené

Armies of Exigo

Armies of Exigo

Ve světě Exigo se znenadání objeví nová hrozba - The Fallen (Padlí), jak zareagují klany Empire (Králové) a Beast (Netvoři)? Braňte opevnění Královstv..

94 Kč Cena bez DPH: 94 Kč

Platební možnosti

Imagem