• Banished
Jde o strategii, která se plně věnuje budování středověké vsi a posléze i městečka. Stojí za ní nezávislý tým Shining Rock Software.
Tahle hra vypadá vážně pěkně a velmi nadějně. Dějově se hra odehrává v nejmenované oblasti, kam se vydali obyvatelé jako do exilu a snad budoucí země zaslíbené. Takže nejde o reálný evropský středověk a ty dýně tedy nejsou faktografickou chybou. Samotní vesničané budou stárnout, umírat, mezitím mít i děti a tak by tohle vše mohlo vytvářet další vrstvu propojení vás a vaší vísky. A ta zasněžená, rozestavěná ves vypadá krásně...

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Banished

  • 449 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 448

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Civilization V Brave New World

Civilization V Brave New World

Civilization V: Brave New World je datadisk přidávající devět nových civilizácií, osm nových divů a přepracování kulturních i diplomatických mechanism..

258 Kč

Sid Meiers Civilization V Civilization and Scenario Pack Polynesia MAC

Sid Meiers Civilization V Civilization and Scenario Pack Polynesia MAC

Polynesian Scenario Pack vám přináší jak Polynézskou civilizaci, tak nový scénář Paradise Found. Ovládněte svět jako Kamehameha, sjednotitel Havaje, s..

130 Kč

Hearthstone One Night in Karazhan

Hearthstone One Night in Karazhan

Adventura One Night in Karazhan se odehrává se ve věží samotného mága Medivha, který pořádá tu nejšílenější párty všech dob! Nebude vše ale zcela tak..

746 Kč

Star Ruler 2

Star Ruler 2

Star Ruler 2 je 4X/RTS vesmírná hra obrovského rozsahu. Prozkoumejte desítky, stovky, ale i tisíce systému v galaxii Vašeho výběru, expandujte přes je..

533 Kč

Poslední zobrazené

Banished

Banished

Jde o strategii, která se plně věnuje budování středověké vsi a posléze i městečka. Stojí za ní nezávislý tým Shining Rock Software.Tahle hra vypadá v..

449 Kč Cena bez DPH: 449 Kč

Platební možnosti

Imagem