• Besiege
V Besiege stavíte realisticky stroje, abyste rozsévali smrt s zkázu. Kompletně zničitelné prostředí. Se svými stroji si ale musíte dávat pozor i na pasti různého charakteru, které je možné využít ve váš prospěch. Stačí do ohňové pasti nenajet, ale nalákat do ní protivníka. Trénovat si to můžete, respektive v budoucnu vám to snad tvůrci umožní, neomezeně v sandbox levelu, ale v plánu je též na mise rozdělená kampaň, které tvůrci osází environmentálními puzzly, aby hráče donutili experimentovat.
Hra je v předběžném přístupu (Early Access). Tato hra není dosud dokončená a během vývoje se může změnit čí úplně zrušit.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Besiege

  • 398 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 398

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Europa Universalis 4 Third Rome

Europa Universalis 4 Third Rome

Cesta do Tsardomu je tvá! Third Rome je rozšiřující dodatek ke hře Europa Universalis IV s novými herními funkcemi pro Ruskou říši!Balíček se zaměřije..

236 Kč

Act of Aggression

Act of Aggression

Act of Aggression se odehrává v letech 2020, kde mnoho států po celém světě zkrachovalo na základě masivní ekonomické krize. Díky tomu vzrostlo napjet..

286 Kč

Impire

Impire

V podzemí Ardanie (Majesty, Defenders of Ardania) to ožívá. Démon Báal-Abaddon byl omylem povolán z bezedných hlubin pekla a zůstává uvězněn v těle ma..

107 Kč

The Sims 3 Roaring Heights

The Sims 3 Roaring Heights

Povzneste svůj životní styl do nevídaných výšinVítejte ve městě, kde obzoru dominují odvážné tvary, různorodé barvy a okázalý design! Obyvatelé Roarin..

690 Kč

Poslední zobrazené

Besiege

Besiege

V Besiege stavíte realisticky stroje, abyste rozsévali smrt s zkázu. Kompletně zničitelné prostředí. Se svými stroji si ale musíte dávat pozor i na pa..

398 Kč Cena bez DPH: 398 Kč

Platební možnosti

Imagem