• Beware Planet Earth!
Odstartujte v nové akční hře s názvem Beware Planet Earth! vzrušující souboj. Naše planeta je ve velkém nebezpečí, neboť marťani mají v úmyslu zahájit útok na naši domovinu, kde se chtějí zmocnit našich drahocenných zdrojů mléka. Naštěstí disponujete rozmanitým arzenálem, a tak by neměl být problém tyto hbité vetřelce přemoci. Snažte se je tedy zlikvidovat dříve, než se zmocní vašich strojů a nedovolte podlým marťanům, aby si podrobili planetu mléka.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Beware Planet Earth!

  • 139 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 139

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Civilization VI

Civilization VI

Slavná série Civilization v roce 2016 slaví 25. výročí vzniku, a ku té příležitosti přichází její šesté pokračování. Opět stanete proti nejslavnějším ..

426 Kč

Total War WARHAMMER

Total War WARHAMMER

Cenami ověnčená série Total War i po 15 letech své existence nabízí zcela unikátní kombinaci obř&iacu..

466 Kč

Medieval II Total War Collection

Medieval II Total War Collection

Kolekce Medieval II: Total War Collection obsahuje:Medieval II: Total WarMedieval II: Total War - KingdomsUjměte se velení armád a rozšiřujte svoje kr..

241 Kč

Tropico 5

Tropico 5

Přichází Tropico 5, s hratelností, na kterou jsou fanoušci série zvyklí a dočká se menších i větších inovací v žánru a v samotné hře. Připravte se na ..

180 Kč

Poslední zobrazené

Beware Planet Earth!

Beware Planet Earth!

Odstartujte v nové akční hře s názvem Beware Planet Earth! vzrušující souboj. Naše planeta je ve velkém nebezpečí, neboť marťani mají v úmyslu zahájit..

139 Kč Cena bez DPH: 139 Kč

Platební možnosti

Imagem