• Blackrock Mountain + 9 Hearthstone Pack
"Balíček" obsahuje:
- Nové dobrodružství Blackrock Mountain (všechna křídla)
- 15x Hearthstone Expert Pack

1) Blackrock Mountain:
New Cards: Blackrock Mountain obsahuje 5 křídel, ve kterých narazíte na ďábelsky chytré bossy, z nichž každý má svou vlastní hrdinskou schopnost a jedinečné nové karty. Pokud porazit bosse na první pokus, odměnou vám budou 2 dvě kopie zbrusu nových karet do sbírky!
Legendary: Při prvním pokoření křídla, budete odměněni legendárním kartou patřící k této oblasti! Class Challenges: Kromě bossů, jsou v Blackrock Mountain připraveny taky nové výzvy pro vaše postavy, u kterých se s předem připraveným balíkem karet musíte utkat s protivníkem, který prověří vaše schopnosti s touto postavou. Pokud zvítězíte, dostanete 2 kopie nové karty pro tuto třídu.New Game Board: Nová hrací deska… a leskne se!!
Dragons: Jak by se dalo očekávat, Blackrock Mountain je domovem různých draků. Připravte se vidět mnohem více z těchto oheň-dýchajících, dobrodruhů-křupajících tvorů!
Orcs, Dwarves, and Elementals: Kromě draků existuje spousta dalších tvorů bojujících na obou stranách konfliktu: Dark Iron trpaslíci, ohniví elementálové, Blackrock orkové (kteří měli tento super název, ještě než to bylo takle cool).
Heroic Mode: Pokud máte rádi výzvy, můžete zkusit hrát Heroic mód jakékoliv mise, kterou jste již překonali. Tento mimořádně obtížný herní režim je určen pro hráče, kteří se rádi postaví před nespravedlivě posílené soupeře. Připravte si nejlepší balíček a spoustu trpělivosti. Budete je potřebovat!

2) 15 karetních balíčků (Expert Pack - První sada) v HearthStone. Každý balíček obsahuje 5 karet kdy minimálně jedna je Rare nebo lepší.
Na tyto balíčky není žádný limit, nevadí tedy, pokud jste již zakoupili nějaké balíčky pro svůj účet!
Zakoupením získáte 40€ kredit pro Battle.net, které mohou být použity pro nákup tohoto předmětu.
Blackrock Mountain lze zakoupit pouze do doby, než bude odebrána v hearthstone obchodě, pravděpodobně tedy pouze do začátku standard modu a nové expanze.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Blackrock Mountain + 9 Hearthstone Pack

  • 1 599 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 1401

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Age of Empires Definitive Edition

Age of Empires Definitive Edition

Age of Empires, převratná RTS, která odstartovala 20letý odkaz, se vrací v definitivní podobě na PC s Windows 10. Age of Empires: Definitive Edition p..

309 Kč

Warhammer 40,000 Armageddon

Warhammer 40,000 Armageddon

Veďte Císařská vojska proti invazi Orků ve více než třiceti scénariích na opuštené planetě s obrovskými Úly.Jedná se o strategii z tohoto velmi oblíbe..

494 Kč

Empire Total War + Napoleon Total War

Empire Total War + Napoleon Total War

Kompilace dvou nejúspěšnějších her ze série Total War obsahují kompletní hry + DLC a bonusy k nim!!Obsahuje:Empire: Total War - plná verzeThe Warpath ..

236 Kč

SimCity

SimCity

SimCity 5 nabízí možnost postavit si své město, jako v předchozích dílech. Všechny známé z&oac..

264 Kč

Poslední zobrazené

Blackrock Mountain + 9 Hearthstone Pack

Blackrock Mountain + 9 Hearthstone Pack

"Balíček" obsahuje:- Nové dobrodružství Blackrock Mountain (všechna křídla)- 15x Hearthstone Expert Pack 1) Blackrock Mountain:New Cards: Blackrock Mo..

1 599 Kč Cena bez DPH: 1 599 Kč

Platební možnosti

Imagem