• Blitzkrieg 2 Anthology
Nekorunovaný král realtime strategických her se vrací. Blitzkrieg II přináší komplexní strategickou hru v realistickém prostředí 2. světové války. Naplánujte kompletní operce za Sověty, Američany nebo Němce, veďte své muže na bojiště a dopravujte jim zásoby a posily.Oproti svému veleúspěšnému předchůdci nabízí druhý díl mnoho nových zbraní a 3 zbrusu nové kampaně. Celá hra je pak postavena na novém grafické enginu, takže bitvy odehrávající se před vašima očima budou skutečně špičkově graficky ztvárněny.Blitzkrieg 2: LiberationKromě jiného nabízí tři nové plnohodnotné kampaně za Sověty, US armádu a německý Wehrmacht. Mise v jednotlivých kampaních však tentokrát nenavazují v přesně stanoveném pořadí. Jednou z novinek je strategický systém, v jehož rámci se bude hráč sám rozhodovat, do které mise se pustí, bude rozmisťovat vojáky, rozdělovat posily a sám si volit taktiku boje. Ve hře je k dispozici 250 autentických jednotek a 60 druhů pěchoty, vylepšený Enigma engine s novými systémy Line of Sight a Line of Fire, nechybí ani podpora multiplayeru včetně matchmakingu a dedikovaných serverů, no a příjemný je i zabudovaný editor map a modifikací.Blitzkrieg 2: Fall of the ReichNabízí celkem tři kampaně (Siege of Budapest, Fortress Kurland, Operation Bagration), které jsou jako obvykle postaveny na skutečných historických událostech, jsou hratelné za Sověty i za Němce a odehrávají se v posledních dnech německé ofenzívy na východní frontě. V rámci všech tří kampaní je k dispozici celkem 16 zbrusu nových dlouhých misí situovaných na 10 nových mapách, které jsou výzvou pro hráče začátečníky i kované Blitzkrieg veterány.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Blitzkrieg 2 Anthology

  • 117 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 116

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Hearts of Iron 2 Complete

Hearts of Iron 2 Complete

Hearts of Iron 2 Complete obsahuje základní hru Hearts of Iron II a dva datadisky Doomsday a Armageddon.Když se podařilo v roce 1945 porazit Německo, ..

180 Kč

Cities in Motion

Cities in Motion

Cities in Motion je simulátor budování a provozování dopravy ve městě.Vybudujte dopravní infrastrukturu - k dispozici budete mít více než 30 různých d..

185 Kč

Tropico 4 Collectors Bundle

Tropico 4 Collectors Bundle

Obsahuje následující položky (celkem 12):Tropico 4, Tropico 4: Apocalypse, Tropico 4: Junta Military DLC, Tropico 4: Megalopolis DLC, Tropico 4: Moder..

213 Kč

Hospital Tycoon

Hospital Tycoon

Zastav drama dřív, než přeroste v krizi. Dokážeš řídit a udržovat nemocnici? Léči pacienty a udržuj zaměstnance šťastné. Udělej to špatně a můžeš skon..

140 Kč

Poslední zobrazené

Blitzkrieg 2 Anthology

Blitzkrieg 2 Anthology

Nekorunovaný král realtime strategických her se vrací. Blitzkrieg II přináší komplexní strategickou hru v realistickém prostředí 2. světové války. Nap..

117 Kč Cena bez DPH: 117 Kč

Platební možnosti

Imagem