• Blitzkrieg 3
Blitzkrieg 3 je plnohodnotný následovník Blitzkrieg série. Už vzhledem na jméno série se nemohlo změnit její historické zasazení a opět dostaneme pod kontrolu jednotky z 2. světové války. Kampaň pro jednoho hráče zpřístupní všechny tři strany konfliktu - Sovětský Svaz, Spojenců i Os. Nebude tedy chybět vylodění Američanů na Sicílii a jejich cesta do Říma, obsazení Francie německými vojsky ani přechod Sovětů východní Evropou až k branám Říšského sněmu. Dalším herním režimem bude takzvaný asynchronní multiplayer, o kterém však ještě nic blíž nevíme. Podle slov zástupce studia by měl umožnit hrát proti soupeři i v případě, že je hráč již offline.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Blitzkrieg 3

  • 296 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 296

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Battlefleet Gothic Armada

Battlefleet Gothic Armada

Battlefleet Gothic: Armada je videoherní adaptace klasické stolní hry, stavící proti sobě armády Chaosu, Impéria, Eldaru a Orků ve vesmírných bitvách...

522 Kč

Banished

Banished

Jde o strategii, která se plně věnuje budování středověké vsi a posléze i městečka. Stojí za ní nezávislý tým Shining Rock Software.Tahle hra vypadá v..

449 Kč

Carrier Command Gaea Mission

Carrier Command Gaea Mission

V Carrier Command: Gaea Mission se stanete velitelem letadlové lodi blízké budoucnosti a přistanete v neznámém prostředí. Prozkoumávání všech jeho taj..

123 Kč

SimCity German City Pack

SimCity German City Pack

Okamžitě proměnte část svého města v moderní Německo!Postavte historickou Brandenburskou bránu a sledujte Vaši čtvrť. Německý styl života včetně němec..

252 Kč

Poslední zobrazené

Blitzkrieg 3

Blitzkrieg 3

Blitzkrieg 3 je plnohodnotný následovník Blitzkrieg série. Už vzhledem na jméno série se nemohlo změnit její historické zasazení a opět dostaneme pod ..

296 Kč Cena bez DPH: 296 Kč

Platební možnosti

Imagem