• Blitzkrieg Anthology
Blitzkrieg Anthology je realtime strategie z období 2. světové války. Staňte se velitelem ruských, německých nebo spojeneckých jednotek. Připravte se na strategické bitvy v realistickém 3D terénu, ve kterých je nejdůležitějším prvkem promyšlená taktika. Hlavní rysy : - Historicky přesné bitvy se odehrávají v různých ročních obdobích a za různých přírodních podmínek v interaktivním 3D prostředí. - Více než 200 druhů vozidel a techniky, více než 40 druhů pěšáků - Přes 250 typů budov a objektů - Tři válečné kampaně (přes 80 misí) zahrnující období v letech 1939 až 1945 - Obrovské jednotky (vlaky, pobřežní dělostřelectvo) - Armády různých národů (francouzská, italská, polská, německá...) - Všechny objekty ve hře se dají zničit - Možnost stavby mostů, stavba valů, pokládání min, povolání záložních jednotek a vzdušné podpory - Editor scénářů.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Blitzkrieg Anthology

  • 117 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 116

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Crusader Kings II The Old Gods

Crusader Kings II The Old Gods

V dalším přídavném balíčku se ocitnete v roce 867, ve kterém se postavíte na čelo barbarů dobývacích zem a budete vzývat staré bohy, nebo naopak můžet..

121 Kč

Anno 2070 Deep Ocean

Anno 2070 Deep Ocean

Vědci, kteří se dlouhé roky ukrývali v hlubinách, nalezli konečně nevyčerpatelný zdroj energie: geotermální elektrárny. Nejmocnější nástroj expanze do..

449 Kč

Jagged Alliance Crossfire

Jagged Alliance Crossfire

V rámci téhle expanze se znovu dostanou žoldáci z M.E.R.C. znovu do akce a to v zemi jménem Khanpaa, která je pod útokem krvežíznivých žoldáků. Ambasa..

139 Kč

Endless Space Gold

Endless Space Gold

Titul Endless Space je vesmírnou strategií vycházející ze systému 4X (eXplore, eXpand, eXploit, eXterminate), ve které se hráč zhostí jedné z celkem o..

381 Kč

Poslední zobrazené

Blitzkrieg Anthology

Blitzkrieg Anthology

Blitzkrieg Anthology je realtime strategie z období 2. světové války. Staňte se velitelem ruských, německých nebo spojeneckých jednotek. Připravte se ..

117 Kč Cena bez DPH: 117 Kč

Platební možnosti

Imagem